chronicka klamarka??

Príspevok v téme: chronicka klamarka??
cholup

potrebovala by som poradit.. ide o pripad jednej holky,ktora stale nieco vymysla,,,najskor si vymyslela,ze ma rakovinu. v marci rozpravala,ze v auguste zomrie,ked sa ludia pri nej rozplakali povedala a teraz o uz bude dobre, uz to bude prec,som zdrava,,,tento stav trval asi 2 roky a potom sa to pred nedavnom(ked spoznala mojho kamarata-momentalne spolu chodia) vraj udajne opat vratilo(mimochodom stitnu zlazu jej vybrali pred 2 rokmi a teraz ma vraj opat rakovinu stitnej zlazy)a sla na ozarovanie,kde dostala 2 davky naraz a takmer zomrela,no pri myslienke na neho sa prebrala z komy a zije!zaujimalo by ma ci sa na ozarovanie chodi 2 roky po udajnom odstraneni stitnej zlazy a vylieceni sa,ci je to mozne..ale to nie je je vsetko,,, vraj prekonala sama v byte klinicku smrt... ja blazon nie som,ale nedokazem pochopit ako si niekto dokaze tak vymyslat,, a aby toho nebolo malo,v case ked som bola odcestovana som jej vraj volala,,,normalne jej moj kamarat veri a vsetci sa z neho smeju,,, je toto uz pripad pre odbornika,ked si niekto dokaze takto vymyslat a ohladom tak vaznej choroby ako je rakovina????vraj o tom nevedeli ani rodicia,ze sa lieci,vtedy mala 18 a teraz ma 20 rokov.vraj ju nemaju rodicia radi(kupili jej byt za 4 miliony,studuje na drahej skole,kazdy tyzden lieta domov)myslite,ze ju nemaju radi?skor ju miluju si myslim,,,je toto normalne??? dakujem za odpovede

cholup

andy,...no ved prave, vsetci su na mojej strane, len mu to nikto nechce povedat, vraj na to musi prist sam,,,,ja ju proste asi nikdy nepochopim,ako si moze takto vymyslat,,,urcite to budem riesit ked sa to zopakuje,,,len ako???...dakujem

andy

Určite by som to riašila, keby si o mne niečo také vmýšľala...opatrne, aby si sa nestrapnila ty, ale netreba ju v tom podporovať

3nttt

myslim ze chyba je prave v tom ze ma vsetko.skoro vsetko.rodicia jej nakupia zrejme vsetko co chce ale pozornost jej asi moc nevenuju.asi preto ma potrebu stale niecim na seba putat pozornost.tod moj nazor:)poznam nieco podobne aj ked urcite nie az tak extremne.

cholup

ja len cakam,co si opat vymysli,,,co pride po rakovine a telefonate odo mna(to si vymyslela v den,ked mi zomrel otec)....myslite,ze ked sa to este zopakuje,ked nieco opat vymysli,ze jej volavam a tak,mam to zacat riesit,,,teraz to nechavam tak,lebo si myslim,ze je v podstate chora a mala by zajst za psychologom... takeho cloveka som este nepoznala....

andy

Ja som takýchto ľudí poznala troch (zatiaľ), nie sú zlí, len majú strašne nízke sebavedomie a potrebujú zaujať, keď ju pár krát zrušíš (prichytíš pri klamstve), mala by si dávať pozor, čo pred kým povie. Chorá nemusí byť, môže byť aj inteligentná, šikovná, pekná, ale ona tomu neverí. Možno jej tvoj kamarát pomôže, aby si viac verila a nepotrebovala zaujať tým, že ju budú ľudia ľutovať pre jej výmysly

tinka228

stačilo mi keď som si prečítala, že rodičia jej kúpili 4 mil. byt, študuje na drahej škole,... to skôr vyzerá, že od rozmaru nevie čo so sebou. podľa mňa to bude tak, že rodičia na ňu nemali čas a na nej sa to takto podpísalo. len aby bola stredobodom pozornosti zájde aj do takýchto krajností. to by ale chcelo sedenie u psychológa si myslím.

ethel

tak ožiare dva plné roky vkuse je asi prehnané...mohla chodiť na napríklad 10 ožiarov,denne jeden,potom pauza aj dva mesiace a ak sa niečo zase ojavilo tak ožiare....a takto dokola,ale to by mala na mieste ožiaru krížik nakreslený fixkou,.....ja si skôr myslím,že nemá ako zaujať a bála by som sa takto si vymýšlať aby sa mi to fakt nestalo...ale ťažko povedať,možno je na tom kus pravdy

kikulka

tak možné to je všetko,čo si tu písala...ale u jednej osoby=)???nie je ona schizofrenička?vieš,že by žila niekoľko životov a každé jej alter ego má vlastný život=)...akože haluz,niektorí ľudia sa asi veľmi nudia