Som zuriva

ShaulaThalit

po sviatkoch idem k psychiatricke a aj na liecenie. Ale mala som tan ist uz 100krat a vzdy som neisla, ze to zvladnem sama. Najhorsie je, ze mam pocit, ze som stratila vsetko, co som stratit mohla.

qqq

takže mávaš aj závraty..aj bolesti srdca??? a nerozmýšľala si s bulímiou skončiť?? vieš moja..ja som ňopu trpela 3-roky....vďaka bulímii sa mi rozpadlo manželstvo, mám zlý zdrav.stav...myslím, že ti to zato nestojí....čo myslíš??

ShaulaThalit

Ano, mavam casto. Ale nejak to neriesim. Ale citim slabost akoby ochabnutost.... a vseobecne mi zacina byt vsetko jedno a nebavi ma zit. Neni na co, pre koho, a tak

qqq

ja som trpela tri roky bulímiou...presne viem..ako ti je.., a nebýva ti niekedy špatne, nemáš závraty,,,alebo búšenie srdca??? a nebolí ťa srdiečko????? lebo ja som také problémy pri bulímii mala..a mám ich dodnes

ShaulaThalit

Ja som bulimicka, a kazdy ma serie. Kazdy, vsade a stale. Mam chut kazdemu povedat ze je sprosty ako tacky, ale ja som sprosta este viac, lebo sa spravam ako krava.
Mam chut vsetko pohadzat cez okno, o stenu alebo vytrieskat panvicou kazdeho o hlavu.

qqq

a ako ti je??? nieje ti pritom zle??? nemáš rýchly pulz?? ja som sa dnes pohádala s otcom..a teraz mi je zle....., srdce mi bije ako divé...bolí ma...a to ešte starý neskončil......je ožratý...tak robí problémy...