podviedla...

Príspevok v téme: podviedla...
neetreba

podviedla som vedome priatela bez vycitiek.nie moc ale, vedela som presne co sa stane ked som sa isla stretnut s tym dotycnym,,,s priatelom sme spolu par mesiacov naozaj ho milujem,nikdy nic som take nespravila nikomu!a ani neviem preco to tu pisem nemam vycitky aj ked ho milujem,teraz je daleko,kolkokrat za nim fnukam velmi mi na nom zalezi je na mna velmi mily a pozorny nechcem zase zvelicovat ale on by to mne nikdy nespravil,ja iba ze co si o tom myslite? aky mate na to nazor,mesiac sme spolu neboli ale kazdy den si piseme.mal by prist niekedy teraz. neviem ako to bude, ked mi vzdy hovori do oci"milujem ta laska,prosim ta nepodved ma nikdy":dokonca pri mne aj plakal lebo sa boji ze ma strati. potrebovala by som asi nazor psychologa v provom rade,lebo ja sama tomu nechapem

aluska

tazko povedat nazor...poviem len jedno, vaz si toho cloveka co ta miluje, raz ho mozes stratit presne kvoli takejto nevere a potom len budes plakat ze si urobila chybu a ze ta nikto nechce

t333

kazdy robi chyby. dolezite je sa z nich poucit. pouc sa aj ty a zober to ako prilezitost na to, aby si priatelovi ukazala ako velmi ho mas rada. urcite mu o tom nehovor ako to s nim myslis vazne.

SatyR

Ved to je najhorsie ze taky ludia vobec chodia po tomto svete... lebo ja tiez verim svojej priatelke ale ked vivi clovek taketo stetky co pisu "ved je ti aba sex nejde o lasku" a "co oci nevidia srdce neboli" tak potom ako si ma byt clovek isty?!?! TO TU UZ NIKTO NIC NEGRANTUJE? :D ale vazne... keby neboli na svete take svine ako tieto co tu pisali ze podjebavaju nic nepovedia a este ani nemaju vycitky tak by nebolo pre co byt podozrievavy... NA KOL S NIMI A NECH VYBUCHNU A ZHORIA!!!

timotejka

to je pekne ze sa najdu aj taki chalani co nepodvadzaju a maju voci tomu odpor, ja by som to nikdy nedokazala lebo ked niekoho milujem zalezi mi na nom a ked nemilujem s takou osobou ani nestracam cas...ale u chlapov je to asi ine moj mi vela krat dokazal ze ma ma rad nie len slovami, ale vidiet ako sa zabava s inou zatial co ja nemozem byt s nim mi rozhodne nerobi dobre a som v zaujimavej situaci, kedze nechcem vyzerat ako nejaka ziarlivka lebo taka ani nie som...

SatyR

A teraz mi povedz ze by si nebola rada keby si poznala niekoho ako ja... Ja by som bonzol aj chalana aj kamosa aj kohokolvek keby som nieco take vedel... Mozno som nejaky iny ako vacsina ludi ale povazujem to za svoju povinnost tak isto ako keby to robila moja priatelka mne... Ten co by to vedel a nepovedal by mi to by pre mna skratka bol spolupachatel... Tak nechapem preco pises ze sa nemam rozculovat... Ja mam nervy uz ked "vidim" na nete taku osobu... A keby mna podjebavala baba vyvazil by som zlatom toho co by ukazal realitu... Preto by som to aj ja spravil pre ineho... a preto som to aj napisal...

timotejka

SatyR radsej sa nerozculuj a ako by si "nadaval" takym chlapom, mam podobny vztah ze nie som s priatelom moc casto, kazdy den mi pise, lubim ho a asi aj on mna, ale cez tu dialku si asi neuvedomil ze by som na nieco prisla...ale vdaka niektorym socialnym sietam a fotkam uz od vcera rozmyslam ci ma podviedol, ked vidim fotku jeho s babou a ruku ma na jej zadku...vobec neviem co mam robit...pretoze ak to spravil musim sa s nim rozist aj ked ho milujem takze tak, chlapi vedia dobre oblbovat recickami...

SatyR

Prajem ti aby si zistila co su vycitky najhrubsieho zrna ty stetka... a tebe podobnym sukam to iste... Ad al by som vsetko za to aby sa ten chlapec dozvedel na com je... Na jednej velkej kope hovna z ktorej musi ujst... a tej este horsej co pise podomnou s nickom "...." nemam ani co napisat... len ze ked vidim take stetky niekde a nemam ako dat vediet tomu chlapcovi s cim to chodi je ako mat liek na rakovinu pre konkretnu osobu a nemat ho ako najst... ste ako rakovina... len sa zbavit takeho svinstva za kazdu cenu...

....

jezis no a co stat sa to moze....ja mam tiez dlhy wztah a podwadzam uz wyse pol roka swojho priatela,milujem ho nex wrawi kto xce co xce,tamto je len o sexe,toto o citox,co oci newidia srdce neboli ziwot je len jeden treba si ho spestrit...