podviedla...

Príspevok v téme: podviedla...
neetreba

podviedla som vedome priatela bez vycitiek.nie moc ale, vedela som presne co sa stane ked som sa isla stretnut s tym dotycnym,,,s priatelom sme spolu par mesiacov naozaj ho milujem,nikdy nic som take nespravila nikomu!a ani neviem preco to tu pisem nemam vycitky aj ked ho milujem,teraz je daleko,kolkokrat za nim fnukam velmi mi na nom zalezi je na mna velmi mily a pozorny nechcem zase zvelicovat ale on by to mne nikdy nespravil,ja iba ze co si o tom myslite? aky mate na to nazor,mesiac sme spolu neboli ale kazdy den si piseme.mal by prist niekedy teraz. neviem ako to bude, ked mi vzdy hovori do oci"milujem ta laska,prosim ta nepodved ma nikdy":dokonca pri mne aj plakal lebo sa boji ze ma strati. potrebovala by som asi nazor psychologa v provom rade,lebo ja sama tomu nechapem

katenka20

ona ho vobec nemiluje, jej je vlastne aj jedno ako vidim ci sa s nim rozide alebo nie, boze chudak chlapec- keby to len vedel..ze s takou slapkou chodi prepac za vyraz ale podla mna aj olizovanie je nevera a boli to tak isto..

leiluska6

a teraz si predstav ze by ti to urobil on...tiez by ti to bolo jedno? ja neviem...ked niekoho milujem tak to znamena, ze sa vyhybam vasnivym bozkom s cudzimi a o sexe ani nepovediac...mozno ho tak nemilujes ako si myslis...mozno je ti s nim dobre...prava laska neni o druhych...ale o vas dvoch...asi tolko

jolanka

ja si myslim ze teraz ked si zistila ako ti na nom zalezi snad to nespravis znova...ale je to na tebe :-)...neodcudzujem lebo nikto nie je dokonaly a bez chyb... ucime sa cely zivot

neetreba

vpohode vedela som ze budu aj take nazory a nevylievam sa tu.. ak si si nevsimol, je tam ze nemam vycitky,zajtra budeme spolu a neviem nerozidem sa s nim :) chcem s nim ostat a podviedla ..boli to len take vasnive pusy ale aj tak, rozhodla som sa ze snim ostanem nechcem byt sama a je mi s nm dobre a mozno som to spravila len preto lebo mi tak velmi chyba.a pochybujem ze by ma opustil,jednoducho to viem.zmenila som nazor co oci nevidia srdce neboli,ale tym nechcem povedat akoze teraz to budem robit stale .nie!... uz nebudem zalezi mi na nom nechcem ho stratit nechem byt sama a je to asi to naj co ma stretlo, raz baby nariekaju ze ich priatelia ignoruju a ked ich maju v hrsti tak si robia co chcu, ale takisot je to aj naopak. no co zmierme sa s tym. asi som sa potrebovala len vyrozpravat tesilo ma :)a ked ma to prejde tak ma to prejde tak sa s nim rozidem :)

mukelxx

Uf budes to mat tazke ked ti toto vravi do oci ,,nepodved ma nikdy,, nemala by si sa tu vylievat bud tu najdes uplny odpor voci tebe a naopak druhy ta budu chvalit ze take sa stalo aj im a nic z toho si nerob. Moja milá - ja som na strane odporcov. Podla mna si uplna bestia ktora si nezasluzi takeho super chalana, ukonci to s nim aj tak si ho vobec nevazis a nikdy nebudes, ked si toto dokazala spravit uz teraz, maj nejaky charakter a povedz mu to a opusti ho. Mozno ti odpusti a bude chciet pri tebe zostat lebo je tutko ale sprav to aj tak. najde si lepsiu.
Nepodviedla si ho velmi? To co znamena, vyspala si sa s nim trochu alebo sa do teba aj spravil? Tomu nechapem. Ci ste sa polizali? Niekto lizanie berie ako neveru takze pozor na to. Tebe by som sancu nikdy nedal. Vyrafal by som ta ako zito. Sory.

orgi

Asi ho az tak nemilujes a nevazis si ho. Ja som mala rok frajera a ku koncu som sa na jednej akcii bozkavala s cudzim muzom.Dokonca som sa frajerovi priznala este v ten vecer.Ale ja som nemala ziadne vycitky.On cakal ospravedlnenie,ale ja som to nedokazala...tiez som nechapala ako je to mozne, ze necitim ziadnu vinu a neviem sa ani ospravedlnit.Ale po case mi to doslo. Priatel bol na mna moc naviazany a ja som si ho prestala vazit,bola som si nim az moc ista. Podobne je to aj u teba.Ked ta prosika,nech ho nikdy nepodvedies a place pri tebe, tak v tvojom podvedomi si ho nevazis a neberies ho ako chlapa.Lebo ocividne ten chalan nema sebavedomie.

maxalka

Ahoj, ja sice nie som psychologicka ale myslim si, ze by si nemala byt vo vztahu na tvoj ukor. Myslim to tak ze byt s priatelom len preto ze on ta strasne miluje a tak a potom mas vycitky ak spravis nieco zle a bojis sa o neh oco sa mu stane ked to zisti lebo ta moc lubi a plakava koli tebe a tak.. Lebo na lasku treba dvoch.. Mne sa stalo toto iste, mala som priatela myslela som ho ze som ho lubila a tiez som ho podviedla lebo odisiel prec a mal sa pol roku vratit. Proste podla mna pokial niekoho nemilujes fakt na zivot a na smrt tak ak nie si dlhsi cas s partnerom laska trosku vybledne a ani sama nevies preco ides za druhym.. Aj ked priatela si myslis ze lubis..
Fakt je to tazke ako ja tomu tiez sama nechapem, tak ale v laske sa ani ten najlepsi psycholog na svete nevyzna :))
U mna je to uz 4 mesiace co som s BYVALYM priatelom neni a zistila som ze to s nim nebola laska.. On mi tiez rozpraval jak moc ma lubi a ze ak mu to nevide so mnou tak uz potom ostatne holky za kur.vy len bude mat a uz nikdy nechce vazny vztah a tak.. A ja som sa potom bala ze co sa s nim stane ked sa rozideme.. A doteraz to je take ze sme si nepovedalai ze je koniec ale uz spolu ani nie sme dokopy v kontakte kazdy den a ked si piseme tak ako kamarati, tak si myslim ze to pochopil :)