Kde sa zoznamit?

Príspevok v téme: Kde sa zoznamit?
hm

kde sa da dnes vlastne zoznamit? :) ano ano, viem, ze poviete vsade, len treba mat oci otvorene, bla bla, ale tak teraz realne. Na diskoteky prilis nechodim, aj ked je pravda, ze zoznamit sa da obcas da - len u mna z toho nikdy nic nebolo, a uz ma to ani nebavi. V baroch sa to akosi neda, vsetci su az prilis poskupinkovani, a nejde to len tak oslovit nejaku skupinu bab, aspon mne nie. A inde moc bab nestretavam, a kedze skolu mam technicku, tak ani tam. A uz akosi az prilis dlho som sam, len ja proste nikde ziadnu vhodnu kandidatku nemozem stretnut. Hlavny problem je v tom, ze stretavam hrozne malo zien - spoznam nejaku novu mozno raz za mesiac ci dva - a to je strasne malo moznosti, tymto tempom si frajerku najdem tak najskor za 10 rokov...Len neviem, co zmenit, nachadzam sa v zlom prostredi, ale neviem, ako z toho bludneho kruhu von.

zwedavus

tak ak tvrdíš, že sa nachádzaš v zlom prostredí, tak sa snaž dostať do toho správneho:) ono je to dosť individuálne. neviem aký si typ, čo ťa baví, koľko máš rokov. ale možností na zoznámenie je naozaj veľa. ak ťa baví nejaký šport, tak ho rozvíjaj, možno tam ju stretneš a ešte k tomu budete mať rovnakú záľubu. fakt neviem koľko máš rokov, ale kľudne sa prihlás na nejaký kurz, napr. jayzkový alebo iný, ktorý by ťa bavil, aj tam bude ženské osadenstvo. a čo taká brigáda? ideálne miesto na nadväzovanie nových vzťahov, popritom dobré využitie voľného času a zarobenie si peniažkov. alebo ten voľný čas - ok, diskotéky, bary ťa nebavia, ale čo také príjemné posedenie s kamarátmi? nejaká príjemná kaviarnička alebo vianocčné trhy, popr. mesto? každý vezme svojich kmarátov, kamarátky a možno sa niečo pošťastí. len netreba byť stále doma, treba sa pohybovať v spoločnosti, pretože nikdy nevieš kde stretneš tú pravú:) veľa šťastia!
inak, takýchto tém tu bolo v poslednej dobe viac, tak si ich kľudne vyhľadaj a aj tam sa dozvieš mnoho názorov:)

zleer

Presne viem o čom hovoríš.Mám podobný problém a tiež neviem ako ďalej.Apsolútne som v blbom prostredí a čo mám kamošou tak balia také dievčatá čo ja moc nemusím.A ja sa zase zaujímam o dievčatá čo nemusia oni...