Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

musim sa malovat?

tralala

No mne tiez vobec nevadi, ked sa niekto nemaluje, aj ked ja osobne sa malujem, sama sa tak lepsie citim a bez tienov a spiraly sa citim naha. Nemalujem sa silno a ziadne kila make-upu na seba nenatieram, ale tiene, spiralu a aspon lesk na pery pouzivam kazdy den. Co je napriklad zaujimave, ze u nas v praci sme mali dokonca o tom training, ako sa mame upravovat, ako pouzivat tiene, make-up , puder atd. Vyslovene nam povedali, ze aj ked nikoho z nas nemozu nutit aby sme sa malovali, ale bolo by to vhodne, a v dnesnom modernom svete treba byt upraveny, jednak reprezentujes seba a jednak firmu, v ktorej pracujes. Ja sa malujem uz dlho, asi od svojich 16rokov (teraz mam 27), no ale mam kolegyne, ktore sa nemaluju a ked sa niektoo nechce, tak nech sa nemaluje, to je jeho osobna vec. Nemaj pocit, ze sa s tebou ludia nebavia, lebo nie si namalovana.

:-) :-) smile

ten kto odcudzuje cloveka preto ze nie je dokonale nalícený alebo nemá znackové handry má problém sám so sebou, takých si netreba vsímať. Sú to ludia ktorý potrebujú pomoc, pretoze sú zrejme obrovský perfekcionalisti a navyse aj hlúpi. Pockat, s kadial si nabrala ze musís byt nalícená aby sa s tebou niekto bavil???????? Najlepsie je, ked si pirodzená, ked sa cítis dobre a más sa rada. To majú ludia radi - ozaj pozitívne vyzarovanie je nad zlato. Ak chces, mozes sa malovat,ak nie tak to je tvoja vec. Vsetko je na tebe, ide tu hlavne o teba az potom je názor druhých.

jajka001

kto ta odsudzuje, kamosky? chalanom sa zmalovane baby skutocne nepacia. ak sa nechces malovat tak sa nemaluj je to len tvoja vec. ak sa necitis dobre a prirodzene. ja som sa nikdy nemalovala a o napadnikov som nikdy nemala nudzu. skor babam to vadi. ze sa odlisujes. nic si z toho nerob.
na druhej strane, vediet sa pekne upravit je fajn, mozes trochu experimentovat - ak chces, naucit sa zvyraznit svoje prednosti... spirala a ruz nejake tie tiene...aby si vedela ako na to ked bude nejaky ten vecierok ci party

palec-

nemusíš sa malovať.Mne osobne sa vymalované baby vôbec nepáčia.Skôr si všimnem dievča ktoré je prirodzené a také sa mi naozaj veľmi páčia.Škoda že je ich tak málo.Moja rada: zosťan sama sebou