Neviem co si mam mysliet som zmätená

adulik

naozaj pouvažuj o tom vašom vzťahu a porozprávajte sa.... tiež som mala takého priateľa... pri príležitosti kedy sme konečne mohli byť spolu, tak dal prednosť kamarátom... rozišli sme sa kvôli niečomu inému... ale zistila som, že by to vôbec nemalo zmysel žiť takýto vzťah...
teraz mám priateľa, ktorý dá prednosť mne a keď chce byť s partiou, tak zavolá aj mňa a ak chce byť len s chalanmi, tak to je raz čas... tak sa dohodneme, že sa inokedy uvidíme

mija321

Ja viem,že on je taky charakter,vzdy mi opakuje ako ma lubi a ze chce byt so mnou a ked ma moznos kasle na mna.viete co ja mu neverim ani polslova

misinecka

No neviem podla mna by si sa mala zachovať vyspelo a nechat ho na silvestra s priatelmi, ako by si mala nanho tlacit a rumazgat ako velmi s nim chces byt, povedal ti ze chce byt s priatelmi tak ho nechaj s priatelmi. Keby si ty mala skvelu partiu a chcela by si s nou byt tak preco nie? Sprav si svoj program a chovaj sa vyspelo.

veverqua

Ak ti ani nenavrhol ist s nim, alebo ak sa ti ani inym sposobom nepokusil vysvetlit svoje rozhodnutie, vazne by si o vasom vztahu mala porozmyslat. ja si myslim, ze to normalne nie je. ako dlho ste spolu?

jananny

to je zvlastne, nechapem preco ta aspon nezavola, aby si sla s nimi. asi sa lepsie zabava s kamaratmi ako s tebou.