Rodina - jednoznačne NIE

Príspevok v téme: Rodina - jednoznačne NIE
1xy

Zakladám novú tému, pretože téma Rodina áno/nie je žiaľ uzamknutá. Takže toto je téma pre nás, ktorí nechceme deti. Ste tu vítaní všetci, ktorí z akýchkoľvek dôvodov nechcete decká. Mamky s deckami poprosím, aby si svoju frustráciu a komplexy išli vybíjať niekde inde a nemiešali sa do našej diskusie.

musska

je bullshit si mysliet, ze na vychove nezalezi,lebo okolie formuje decka. Prve tri roky su jedinym okolim decka rodicia, max surodenci. A to su najdolezitejsie roky na vychovu.Decko musite naucit tomu co je dobre a co je zle,ale musi to aj pochopit,musi sa vediet aj samo rozhodovat (samozrejme prisposobit to veku) a niest aj nasledky a nezehlit vsetko hned za neho.Treba ho trestat,ale aj chvalit. A hlavne sa mi venovat a odpovedat na tie hlupe detske otazocky s trpezlivostou. Lebo ked odpovde nedostane doma,hlada ich inde a potom ste tam kde ste nechceli byt. A nemajte deti ak na ne nemate cas.Ak si myslite ze najviac super je ked decko polozite pred telku, uz ked sotva este rozprava a ste stastni,ze je TICHO,tak musite byt fakt super rodiecia.Decku sa treba venovat, miesto telky mu radsej citat, rozpravat sa s nim,ale nenechat si skakat po hlave.Najst tu spravnu mieru je tazke,ale da sa to.Zvladli to aj moji rodicia.Ale neudeje sa to samo,takze ak nemate na decka cas a trpezlivost,tak ich nemajte a ked ich mate,nerevte ze fetuju a fajcia,ze vas maju na haku,ze robia bordel a klamu,lebo je to vsetko len to co ste im dovolili.Vychovavat decko od 12tich je neskoro.

chloe1111

No napriek aj zlym skusenostiam, deti su nasou buducnostou, zalezi len od nas, ako ich vychovame, ako ich nasmerujeme, a tie zle stranky su v prvom rade nasou vizitkou, to znamena, ze zlyhali sme my ako rodiacia, nie deti, ktore robia len to, co je im dovolene

chloe1111

a este, aj ja poznam malych zakernakov, a ich rodicia to nechcu vidiet, naopak,ked som sa snazila rodicov upozornit na nebezpecne klamstva, mili rodicia zacali poukazovat na moje chyby, a svojich anjelikov ocistili mojimi chybami, zial, niektori uz na to aj doplatili, teraz nariekaju, ale je neskoro, ked ich 13. rocna dcerenka sa sprava ako slapka, alebo sa vykaslala na skolu, odvtedy neriesim ostatne decka

chloe1111

ja mam deti rada, a prave preto sa bojim ich mat, pretoze ich buducnost vidim velmi smutne, laka ma to, do coo by vyrastli, a ze to nemozu ovplyvnit

marushkaa

to je tema o vymreti ludstva, ci co? :oP ved tie deti neostanu vecne detmi ako ma dalej pokracovat spolocnost? asi s tymi psami.. o tridsat rokov ta v obchode obsluzi buldog, tvoj zubar bude pudlik a pochovavat ta bude rotvailer.. hihi

fgf

podla mna je smiesne, ako tu niektori pisu, ze vsetko je o vychove. ved dieta je ovplyvnovane okolim ovela viac ako rodicmi a tam ani sebelepsi rodic nepomoze.

reee

vsetci ti,ktori nechcete mat deti,sa dajte krasne sterilizovat by sa vam ta pohroma ani nahodou nepodarila,kupte si dvoch psov,ved ti aspon posluchaju,alebo kazde tri roky nove auto,ved to je lepsia investicia a budete ako vacsina nemcurov,ktori v restauracii svojmu psovi hovoria-ocko hned pride,len sa ide vycikat.

karinki

Tinka 228, klobúk dole... Ty si to trafila s tou materskou. Ozaj prečo vás, čo nechcete deti, štve to, že platíte zo svojich daní materskú? A kde sú nezamestnaní, bezdomovci a príslušníci menšín,ktorí cielene na sociálnom systéme zarábajú... A kde sú dane, ktorá každá žena pred tým než otehotnela platila štátu...Keď niekoho štve platiť zo svojich daní soc.slabších občanov je tu druhý pilier.

tinka228

keby som tak uhádla čísla lota ako som uhádla, že takýto príspevok nenechá na seba dlho čakať. že oooo?

ooo

päť detí????
potom sa nezabudni sťažovať ako sa ti ťažko žije, že nemáš peniaze pre deti.
a nezabudni vypisovať do novín a TV,
písať svoj neutešený život a prosiť o peniaze.
-
Bože žena, ty sa nevieš chrániť.
Matka štyroch detí s malým príjmom - to jednoducho sexuješ bez ochrany a necháš sa nabúchať?
kde máš rozum, veď tie tvoje štari deti týmto budú len trpieť. Veď to pre ne nie je detstvo. Určite sa musia starať jeden o druhého.