Rodina - jednoznačne NIE

Príspevok v téme: Rodina - jednoznačne NIE
1xy

Zakladám novú tému, pretože téma Rodina áno/nie je žiaľ uzamknutá. Takže toto je téma pre nás, ktorí nechceme deti. Ste tu vítaní všetci, ktorí z akýchkoľvek dôvodov nechcete decká. Mamky s deckami poprosím, aby si svoju frustráciu a komplexy išli vybíjať niekde inde a nemiešali sa do našej diskusie.

tak nam treba

to ze si decka tak dovoluju to je dôsledok noveho systemu vychovy kde je zasadou detom nic nezakazovat a vsetko im pekne milionkrat vysvetlit, nesmiete im dat po ruke ci po zadku a pod. ked im nekupite co si zaziadaju tak ich tyrate a ste krkavci rodicia. potom nam vyrasta taka skazena mladez co tu ma taketo nazory a dovoluje si ku starsim a uraza

moniqa87

o com to ako ma byt? ved ked nechcete decka, nikto vas nenuti, nemajte, ale potom sa nestazujte, ze nemozete mat matersku "dovolenku"...
koniec koncov svet je preludneny a este k tomu si neviem predstavit co by s tych deciek vyrastlo, keby ich s takymto postojom vychovavate... takze vam to plne schvalujem, ked nechcete decka tak ich nemajte
v temach tohto typu sa aj cudujem, ze to ludia riesia... mozno sa navzajom nepochopime, ale kazdy ma svoj nazor a nemusi o nom presviecat toho druheho, to je zaklad...
ja tiez nepojdem nasilu niekoho presviecat o svojom nazore, ked sa rozhodnem, ze chcem mat deti, tak ich mat budem a ked nie, tak nebudem aspon zazerat na tie, co decka maju, ze su 3 roky doma...

rachabb

Tak neviem preco clovek zaklada temy aby sa utvrdzoval ze ma pravdu...hmm...Zeby si sam nebol isty ci tu pravdu naozaj ma???

karinki

Kočky, nezabudli ste, že táto téma je len pre tých, ktorí rodinu jednoznačne nechcú? :) Dotyčný/á 1xy chce počuť, že je to ok, keď nechce deti a rodinu. A písať mu/jej o tom, aké sú deti a pod. je ako vysvetlovať slepému farby dúhy

rachabb

Citala som kdesi taky clanok, ako si novodobe deti robia otrokov zo svojich rodicov, ako ked dieta nevie zaspat, otecko ho nalozi do auta a jazdi s nim po meste, kym dieta nezaspi a ako mamicka ked dieta nechce jest beha za nim po izbach, alebo ho napchava pocas hrania sa s novou hrackou...ach, je to hrozne ako vychovavame novovekych sebcov...

ewinka

dost blbe nazory..poniektorí tu majú. ved decka su zlate... aj ked su drze casom, ale... myslím, že žena.. ma dar.. dokáže porodiť dieta.. patríí to k prírode.. a nechápem,. prečo... to niekto chce zmenit alebo ako vám môžu až tak vadiť..ano samozrejme existuju bezcitne zeny.. porodia. a vyhodia do kkontajnera.. ako odpad.. ..ale . ved každý z nás.. bol malé usmrkané bejby s pokakanou plienkou... a dudlíkom v puse... každý z nás prešiel aj tým, že sa nám nepáčil celý svet a boli sme drzí, takže..
a 1xy ty nemožeš zabrániť tomu... aby sem nepísali mamičky.. aj ked síce ešte ja mamičkou nie som... je to fórum, takže.. ak ty trpíš komplexom.. tak ´to je už iba tvoj probl=m..

rachabb

Myslis ze sme mu nepovedali? Juj, ale podla neho je este maly. A nebudes sa miesat kdesi, kde to nepochopia, a len si zbytocne rozhadas rodinu. Ono to potom za to nestoji...To je aj o tom ze rodicia pracuju a lasku mu potom nahradia materialne. Da sa na to zvyknut. Ale myslim si, ze je dobre ak vidime take deti, taku vychovu, lebo ked potom mame vlastne, mozme sa poucit a nerobit tie iste chyby...

tinka228

rachabb láska k dieťaťu nie je to tom že čím viac mu dovolím tým viac ho ľúbim. ja svojho syna nadovšetko milujem a zďaleka mu nedovolím všetko. podľa mňa by si mohla bratovi povedať svoj názor. možno sa zamyslí a uvedomí si ,že to čo robí nie je najsprávnejšie.