Fóbia....

Aťa

Teda, Anicka aj Ty?...A to si mi raz slubila, ze mi s mojim problemom pomozes, ak o nom napisem..Haha..no to som teda zvedava, ako mi poradis.-)))))

iv

neviem ako sa vola moja fobia, ale priserny strach z husenic a vsetkeho co sa plazi. pavuky, chrobaky ci zaby mi nic nerobia, ale husenice:Aaaaaaaaaa

tina

... ja si teraz nespominam na dalsiu prihodu, ale urcite viem, ze ich bolo veeelmi vela :D:D. Mozno keby som sem pustila svoju mamu alebo natocila video, tak by bola sranda :-). No ale teraz ma napadlo, ze minule sme mali doma takeho obrovskeho pavuka, ze to som este v zivote nevidela. Bol velky, hruby a strasne cierny. Mame v byte macku a ta ked ho zbadala, tak vyskocila, zjezila sa a zacala utekat. Moja mama, ktora sa pavukov neboji (vsak som jej dala trening :-)), tak sa chytila za hlavu a spytala sa, ze co ma robit lebo sa ho bala. Fuj, normalne mam zimomrivaky po tele. A uz si ani nepamatam, ze ako to dopadlo. Ale napada ma este jedna vec, a to ze ked som bola s malym bratrancom na pieskovisku (on sa tiez boji pavukov), a jeden po nom liezol a o bratranec chudak zacal plakat a kricat, to bol jediny okamih kedy som sa pavuka nebala a zobrala som ho a dala prec. No tak to je mozno jedna z moznosti ked by sa dalo toho zbavit. Kedy my raz budeme mat dceru alebo syna co sa sa bude bat pavukov :D:D a budeme ich musiet ochranit. Pekny vecer prajem...

miksinka

baby,nezaoberam sa tym nejako zvlast,mam vaznejsie problemy...ale az pridete nato ako to liecit,tak mi dajte urcite vediet!
potesim sa!!!

Aťa

Tinka, vitaj v klube..ani som to,pises nedocitala...mne vsetci tvrdia, ze v aute pavuci nie su!!!! V lete som mala tiez na dverach auta pavuka a bala som sa ze padne na mna . Tiez som prechadzala cez druhe von, ale...mala som dlhu uzku suknu,ktoru som si musela vyhrnut, to si mala vidiet. Ale pravda je, za mne to v tom momente bolo jedno, lebo cez tie dvere by som nevystupila! Ked sme mali pavuka v kupelni, prebehol po osuskach/ ciste su na polici/, tak som hned vsetky dala oprat...Neboj, nie si sama..napis este nejaku prihodu

tina

Ahojteeeeeeee, normalne som rada, ze je tu takato tema :-))).
Ja mavam neuveritelny strach z pavukov... dokonca som tu nasla vsetko to co robim aj ja..u nas doma tiez vsetci vedia o tom a podla toho sa spravaju. Ked kricim to znaci, ze v byte je pavuk :D:D. Dokonca mam uplne hystericke zachvaty keby ho nikto nezabil alebo inym sposobom neodstranil. A keby mi priatel kupil pavuka, tak som mu uz vopred povedala, ze asi by som ho zavalila tou najtahsou a najvacsou knihou, ktoru by som doma nasla :D. Raz sa mi stalo, ze som soferovala a po bocnom okne mi zrazu liezol pavuk. To ste mali vidiet, ja som myslela, ze v tom momente naburam :-). Dorazila som na miesto a z auta som vystupovala zo strany spolujazdca :D:D a vsetci na mna pozerali ako na blazna. Neviem co sa s tym da robit, ale liecba sokom sa mi vobec nepozdava.
Ja som z toho uplne sibnuta, vsade kam idem sa obzeram ci tam nie je pavuk a to v momente keby som vedela, ze mame doma pavuka v terariu, tak by ma nikto neprinutil tam spat. Radsej by som asi celu noc vonku stravila. Je to dost zle :-/. Aj vy to mate az taketo?

Aťa

Tak ten vyhadzov si viem zivo predstavit...brrrr, ked si tu tarantulu predstavim, tak sa trasiem...a nie ju mat este doma