tuzba

Príspevok v téme: tuzba
evusa2001

ahojte.neviem ci som spravne,ale moj problem je v tom ze si neviem vypocitat plodne dni.nemam pravidelnu menstruaciu raz dostanem menzes po 22dni raz po25dni.mam s toho gulas.neberiem ziednu antikocepciu mam nechraneny sex s ojim partnerom.pokusame sa o dieta viac ako 2roky.ja som v poriadku ja uz 1dieta mam s prveho manzelstva moj partner odmieta ist k lekarovi.berie vitamin a,e,koenzymq10.potrebujem radu.dakujem

orešanka

evuška, neviem či je to vhodné pri všetkých tých túžiacich budúcich maminách písať(viem aké sú to pocity) ale ja už viem, že budeme mať chlapa. Tak ako ty druhého, prvý syn mal teraz v júli 4 roky, takže ten odstup je menší. Myslela som, že to bude baba lebo som a cítila úplne inak ako pri prvom. Už sa veľmi tešíme.
Pre všetky túžiace: nemám zaručený recept na otehotnenie a myslím, že sme s tým ani nemali obzvlášť veľký problém. Ja som však pred týmto tehotenstvom potratila vo 8.týždni. Verte mi všetky, radšej by som sa rok bezúspešne snažila ako čo i len raz zažila ten pocit bezmocnisti a vedomia, že nemôžete nič spraviť, len čakať kedy spontánne potratíte. Dúfam, že to už v živote nezažijem.

tesorino

evusa2001, plodne dni sledujem aj bazalnu teplotu si meriam, ja mam problem ze mam nepravidelnu menst.niekedy 35, 37, 40 dnovy cyklus, je to troska horsie presne urcit.manzel bude vysetreny tento piatok tak dufam ze to dopadne dobre a na dovolenke sme boli ale sa nam to tam nepodarilo aj ked mi tam vysli plodne dni, ale nasla som nejaky recept na nete, tak ho vyskusama dufam ze zaberie, dakujem evuska

tesorino

petka30, to nie on po dietati tuzi tak ako ja a plodne dni mu nemusim pripominat on to ma vypocitane a v tie dni chodime naplno, v tomto je suprovy bol aj kupit vytaminy aby mal silnejsie sparmie a aj vit.pre mna babyplan.ja som hovorila o dnoch ked nie som plodna....a nehovorila som ze nechce somnou spavat ale ze ja to chcem castejsie, asi je to tym ze ked ideme cez plodne dni naplno tak si zvyknem a chcem to tak stale.:-)

petka30

tesorino, nedari sa ti nahodou preto, ze manzel nechce sulozit?:)Vies, ked nevyuzije vsetky tvoje plodne dni, tak neviem, neviem. A mat chlapa, ktory so mnou nechce spavat, dieta by som s nim mat nechcela...Mala by si o tom porozmyslat, lebo ked ti to vadi teraz, bude ti to vadit coraz viac.

evusa2001

ahoj tesorino

treba vyhladat odbornikov skus si vypocitat plodne dni na stranke ktoru som uz pisala www.primar.sk

a treba dat vysetrit aj manzela.
a recept je vyvazena strava ziadny stres a vela vela lasky
doporucujem dovolenku my sme to malicke spravili v mexiku bez telefonov bez stresov.....

prajem vela stastia

tesorino

ahoj evusa2001, aj my sa s manzelom snazime otehotniet a nedari sa nam, porad ako sa vam to po takej dlhej dobe podarilo, nemas recept??dakujem

evusa2001

ahoj oresanka
to ti vlastne vam gratulujem budes to mat skor za sebou ako ja.
prvy termin som mala 29,2 2008 ale teraz mam novy termin lebo malicke je uz dost velke takze druhy termin mam 25,2 2008 no som zvedava co to bude??chcela by som chlapceka aj ked uz jedneho 6rocneho mam ale ak bude dievcatko budem tiez rada az na to ze asi skrachujem xixi to vies satocky sponecky.....

velmizufala

ahoj evusa2001. podstupila si nejake vysetrenie alebo nieco ine? Pytam sa preto,lebo aj ja mam problem otehotniet.ak si skusila nieco ine, napis mi prosim, vyskusam hocico.my uz 1 rok sa snazime o babo a nic... napis mi prosim na mail