lacne alternativy

Príspevok v téme: lacne alternativy
karin

Objavili ste vyrobky - z tych lacnejsich, ktore sa aspon ciastocne vyrovnaju znackovym, pokial ide o kvalitu?

Ja sice pouzivam kvalitny make-up, ale napr. dnes som nasla super ceruzku na oci v obycajnej drogerii. Tak ma to inspirovalo zalozit tuto temu.

V Dm drogerii, asi za 65SK, trblietava. Ja mam hnedu, ale je aj ruzova, cierna, modra. Perfektne sa nanasa, nerozmazava sa,nevyhodou moze byt, ze nevydrzi tak dlho, ako niektore ine. Mali ju medzi pomockami na nechty, pinzetami atd.,znacka "nice cozmetics"

A ovela viac, ako Rimmel spirala, ktoru som raz kupila, sa mi pacia tri z oriflame. Ostatne z tej znacky su o nicom.
Taka fialova (Wonder lash), cervena (powercurl) a zlata (GG). Uz si kupujem len tie tri, podla toho, ktora je kedy v akcii. Vsetky sa daju zohnat asi za stovku.

musska

ja laky na vlasy nepouzivam vobec,takze neviem,ale vzhladom na tom,ze (ako som spominala)balea v spotrebitelskych testoch skoncila pred znackami ako je VICHY a to v prvej patke,nebala by som sa kupit lak,podla mna ho vyskusaj. Ja som bola spokojna so vsetkym zatim:)

ewinka

a baby,?? suhlasim... balea je super kozmetika.. a taktiež.. ked som sa teraz docitala ze odlicovac.. je tiez fajn... kupim si najblizsie aj odlicovac.. teraz mam AB kosmetics ,,, emluzia.. no blee otras... a sa chcem opytat... pouziva niekto Laky na vlasy, alebo tuzidlo znacy Balea?? dakujeem, a Šťastné a veseléé... :))

musska

Noo, co sa tyka dekorativnej kozmetiky, tak som zistila pri porovnavani, ze napriklad ocne tiene ruby rose aj ked su lacne,drzia uplne v pohode aj celu noc.Pri spirale ide hlavne o kefku, ak je poriadne husta a hruba a stetinky su makke,tak je jedno aka znacka. Ja mam zltu maybelline(collosal ci nejak tak)

Co sa tyka make upu som vyskusala takmer vsetky bezne znacky a som zakotvila tiez pri maybelline (affinitone)cca 200SK a je velmi fajn..este lepsia podla mna ako l'oreal, tam sa plati hlavne za znacku

co sa tyka ostattnej kozmetiky, postupne som so vsetkym presla na BALEU, je o 70%lacnejsia a poviem vam, je velmi fajn. Predtym som kupovala AAA kozmetiku z lekarne pre extra citlivu plet,zlozenie bez chemikalii a bez alergenov,farbiv,atd..a stipali ma oci zakzadym a zacervenanie bolo este horsie. Po BALEA vode a kreme mam let uplne v pohode a dava sa do poriadku.

Presla som aj na sprchace, kremy, a balzamy na vlasy a masky su velmi fajn a pekne vonaju, dalej odlicovace, gel na holenie,proste vsetko.

Dokonca som sa docitala, ze v spotrebitelskych testoch je BALEA pred VICHY, takze bude kvalitna podla mna. ALe je to navas, vyskusajte a uvidite. Z niektorych pripravkov su dostat aj vzorky:))