Chcem zase lasku...KDE?

Príspevok v téme: Chcem zase lasku...KDE?
halierik76

prezila som uz niekolko takych vztahov kde sme sa tak povediac hrali na lasku .. alebo teda neviem ako chlalani ale ja som to hrala... aaa pred 4 mesiacmi som prezila lasku .. konecne som mala pocit ze ho lubim bola som stasna..kazdy mi hovoril ze az ziarim stastim ... lenze zaciatok oktobra sme sa zosili ja som sa rozisla snim pre nejaku hlupost a potom sme sa dva mesiace nebavili mna to strasne trapila plakavala som ....on tvrdil ze ma nenavidi ... ale nedavno koncom novembra ked som sa uz z toho zacianal z bierat tak mi napisat sms ze to chce ukoncit nas spor...suhlasila som a este ten den sme boli von .. a cely vecer sme sa bozkavali:).. a teraz chodime spolu este vonka... strasne som rada ze ho mam aj ked sme to uzavreli ako kamarati myslim si ze on ma uz nelubi teda isto ale vzdy teda vzdy no casto ked sme spolu sami to skonci tak ze bozkavame..;) som vtedy stastna ale uz to nieje taka laska ako to bola a ja by som chcela teraz niekoho noveho ..ale vlasne od vtedy ako sme sa rozisli som nikoho nemala len jedneho chalana na obtobrovej dovolenke ale to bol len flirt chcem zase zazit lasku kedy by som ziarila stastim a bola zalaskovana ...chcem plakalt ked a pohadame chcem sa tesit ked sa stretneme... len mi to dako nejde... chalaniaj maju zaujem ale nik nieje taky na koho stretnutie by som sa tesila..vzdy sa musim nutit.. :( jaaaaaaaa uz niekoho ceeeeem :'(

moniqa87

pozri, si este velmi mladucka, to ze sa nedokazes este tak skutocne zamilovat a milovat jedneho cloveka, je aj prero...
uzi si toto obdobie, neber to ako negativum, aj na tu pravu lasku musis dozriet a ked pride, tak pride, nic nerob nasilu... ber to tak, ze kazdy z nas mal kedysi 15 a tuzil po laske(teda aspon ja urcite), ale aj tak sme si museli este nejaky ten cas na pravu lasku pockat...
hlavu hore, radsej si este uzivaj bezstarostne konciace detstvo...

láskaaa

Lásku hľadaj v prvom rade v sebe samej. Je to základ, lebo ak máš rada sama seba, vtedy ťa možu mať radi aj ostatní. Vtedy, keď cítia, že si vážiš seba, dostane sa Ti pozornosti a úcty.Každý človek potrebuje lásku a úctu, aj keď to nedáva najavo- má nasadenú masku, aby sa uchránil pred citovým zranením, radšej sa obrní..

fgf

mas 15 rokov a uz si mala niekolko vztahov?? niektori este ani v 18 a viac rokoch nemali jediny vztah, tak bud rada, ze si mala aspon nieco.

ShaulaThalit

Počuj... vieš čo je všetko v láske strašné? že ťa ten druhý aj tak nakoniec podvedie!
Preto buď šťastná, že si sama... Keď sa zamiluješ, tak ťa to neminie, a až vtedy s abudeš cítiť na hovno.

ShaulaThalit

Pokoj!!! halierik79, hlavne kľud... A inak, možno by si si mohla zmeniť prezívku napr. na cent, keď už ide to euro :D

halierik76

ved prave ze nieeee.. ja uz chcem mat niekoho naozaj rada... bola snaha boli rande ..aj zaujem od chalanov ale ziadneho z nich som nemala radsej ako kamaratov.. a to je potom take umele... laska ..:( cem lasku;(

halierik76

dodatok .. vsetko ma prestava bavit.. aa zacinam mat depky ... strasne ma samota ubija.. ja nikoho nelubim neviem preco a mam 15 rokvo.. kedy je kazdy zalaskovany:(.. fnuk

ShaulaThalit

Láska si ťa nájde, nech si kdekoľvek... Ak ale naozaj niekoho hneď teraz chceš, uspokojíš sa aj s nejakým Debilom???