Otazky pre chalanov..Opovede pre dievcata

Príspevok v téme: Otazky pre chalanov..Opovede pre dievcata
freya

Chalani dam vam taku otazocku..skor anketa.. Pacia sa vam zeny skor oblecene slusne(cizmy,top elegantny,kabelka,trendy kabatik)???

alebo skor sportovo(teplaky,mikiny,bunda,botasky,jeans)

co vas viac pritahuje???? take skor oblecenie modelocky alebo normalka...odpovedajte prosim uprimne ktora vas viac pritahuje..a neodpovedajte na tie otazky prosim takto ze:je mi jedno co ma oblecene ked ju milujem...pytam sa teraz cisto teoreticky...dakujem pekne

zuz

predtym ako som spoznala priatela som sa obliekala ako male decko...roztahane jeans,skatove tenisky,zimna bunda snowboardova a tak.sem-tam nejaky svetrik sporotvy.A zrazu dosiel on ..vymodeny..v svetriku,kosielke,obtiahnutejsich rifliach ako ja..a rozpravali sme sa o tom,cela som to urobit pre neho.Tak som pomaly zacala menit satnik na elegantejsi.Ked ma prvy krat videl v kabatiku a cizmioach ,povedal ,ze nic krajsie este nevidel,ze mi to neskutocne pristane atd..Uz sme sa rozisli,ale tento styl obliekania osm si ponechala.Citim sa v tom ako povedane..omg luxusnejsie?To je zle slovo..proste..krajsie,pritazlivejsie:)Aj ked si chcela odpovede chalanov..Takze moj bol za eleeganciu:)

reee

podla mna by zo zeny mala vyzarovat zenskost a dost to zalezi aj od toho oblecenia.takze urcite lepsie v sukni,ako holka v teplakoch.ale zas nejde ani moc o trendy a najnovsie kabelocky,ako o to,ze dnes ked stretnete zenu v kosielke a v sukni skor vynika,lebo je jednoduchsie a pohodlnesie si natiahnut tricko a nohavice.ale co uz doba je taka