,,nejedzme"-schudneme

Príspevok v téme: ,,nejedzme"-schudneme
vrosa

pozna tu niekto spôsob ako schudnut? - ale už natrvalo.potrebujem niaky jedalnicek , ale nie v podobe DIETY.nieco take ako napr.o kolkej je najidealnejsie jest,ci pit vodu pred alebo po jedle,co je najvhodnejsie jest,kedy co jest - napr.sladke , slane , ...alebo taketo veci nejest vobec... a rozne dalsie veci ktore pri chudnuti pomahaju. DAUJKEM za ODPOVEDE. (mozete mi pisat na mail) :-)

cattarins

Ahoj,tak ja si drzim vahu tak, ze nejem biele pecivo,chlieb, mozno tak raz do mesiaca si dam. Kazdy den nejaku zeleninu alebo ovocie, vela pijem- vacsinou bylinkove caje a vodu s citronom. Vsetko co sa da kupit nizkotucne kupujem nizkotucne a snazim sa po 6tej uz nejest, max. ovocie. Mam velmi rada sladkosti, nedokazem sa ich vzdat, snazim sa max 1 denne

8ala8

diety kde je predpísané množstvo zeleniny sú somariny. pretože zelenina je dôležitá, a nikto ma nepresvečí o tom že z toho priberiete, takže zeleniny si človek môže dopriať koľko chce,keď vas premôže hlad dajte si paradajky, uhorku mrkvu....nepriberete určite.

8ala8

ja viem na veľa otázok odpovedať. min. dva litre denne treba vypiť. pitie je zaklad každého chudnutia. no ale mali by ste si zvyknúť nepiť tie sladké sračky, ale čaje, minerálky a čistú vodu. žiadna cola, sprite, cappy