plosííím rýchlo pomoc :(( už som s toho zúfalá :(

Príspevok v téme: plosííím rýchlo pomoc :(( už som s toho zúfalá :(
:)

chodila som ku kožnej asi pol roka možno viac a vystriedala som viacero mastičiek a celkom mi pomáhali naposledy som mala duac gel a ten bol celkom fajn a už som mala takmer dokonalú pleť a kožná mi povedala že už to mám dobré tak že mi dá len aby sa mi to znova nezhoršilo diferrine gel lenže po 2 mesiacoch používania tohto gelu mám pleť ešte horšiu ako na začiatku liečby :( teraz sa hambím aj chodiť von a ešte keď sú vianoce tak kožná má dovolenku a nemôžem ku nej ani ísť a teraz mám samé veľké červené fľaky na tvári po tom ako som si všetko vytlačila je to hozné a ešte viac ma to bolí :( prosíím newiete niekto niaky krém alebo niečo a by sa mi to za dva dni zahojilo ?? prosíím veľmiiii :( davam si nato alpu ale niako to nepomáha a ešte taký sprej aloe vera ale ani to nepomáha :( a mám 16 rokov

:)

a ten taninovy krem zaucinkuje hned ci az za niake dva mesiace ako vsetky masticky co som mala od koznej ?? a kolko to asi stoji ? lebo naposledy som platila za 1 malu masticku 250 sk :D

sladka0011

ahojky z vlastnej skusenosti mala som podobny problem jedine co pomoze je taninovy krem namiesaju ti ho vlekarni a daj si ho vecer na celu tvar.kedze sa miesa v lekarni potrebujes recept a to di da v pohode obvodna.druhe co potrebujes proti infekcii je propolis.ten kupis napr od chovatelov vciel alebo aj v obchodoch.ja som pouzivala rozne gely a a maste a nepomahali ,no toto zarucene pomohlo

:)

noo hej ja som si ich naskor rozrypala az tak ze som mala jednu pod okom a opuchlo mi cele oko :DD a potom som si nakrajala tenucke platky a dala na vyrazku a pekne mi to zasusilo

ssia

to fakt ten zemiak pomohol? len tak si si ho nakrajala na platky a poukladala na tvar, alebo si si tie vyrazky najprv "rozrypala"?

noname

:D vraj ten zemiak naozaj zaberá. Ja som si ho chcela dať včera, ale zabudla som:D Tak daj vedieť potom, že ako:)