zavisla na tvari

Príspevok v téme: zavisla na tvari
bambulka15

hmm...mam taky problem...a chcela by som sa poradit s niekym kto ma podobny...ja si jednoducho stale musim kontrolovat tvar, stale sa sledujem a pozeram do zrkadla..s pletou mam uz dlho problemy a robia sa mi vyrazky a mna to tak stve!potom si ich len vytlacam a vytlacam...a to ma stve este viac..a kvoli tomu sa niekedy nedokazem tesit z veci a ani sustredit napriklad na ucenie...ked ja by som uz tak velmi chcela mat pokoj s vyrazkami a potom by to mozno bolo lepsie...chcela by som sa tej zavislosti zbavit ale nejde to...:((

bambulka15

no ved aj moja mamina mala v mojom veku taketo problemy...sestra ani nie..a samozrejme ja som to zdedila...hmm to som mala teda stastie..ale ja nevydrzim cakat do 18 alebo mozno az do 21 rokov...a ze same mi to zmizne lebo to kazdy tvrdi...

katu5ik

no neviem..ja idem mat 18 v juli..takze tak..a moja sestra ma 21 a teraz sa tiež dost vyhadzala..tiež brala belaru.. vysadila..do toho stresy v skole a bum..ale kupila si nejake tabletky na plet...eladen alebo tak nejak.. a celkom dobre su... a moja mamka ma 45 aa tiež ju prekvapi sem tam nejaka vyrazka:)... mame to tazke, ach jaj:(... ale poslednu dobu ma ani tak netrapia hnisave vyrazky ako uhriky:(

bambulka15

no antikoncepciu beriem tiez...belaru a prdtym som vsak brala Diane35 a musim povedat ze vtedy som mala plet naozaj peknu..ale gynekologicka mi povedala ze to nemozem brat vioac ako rok tak mi to vymenila za tuto belaru...a ta mi tiez spociatku zaberala, bolo to v pohode az potom sa to zhorsilo...a endokrinologovi chodim, preto ze som mala nejake cysty ale to mi uz zmizlo

katu5ik

hmm..a hormony mas v poriadku??... netvori sa ti viac testosteronu?? ... ja napr ked som zacala s uzivanim antikoncepcie, tak sa mi plet vyrazne zlepsila..i ked po vysadeni som sa brutal vyhadzala..kym sa daju zase tie hromony dokopy.. ale teraz beriem zase a v pohode... tak ja neviem..skus ist na endokrinologicke vysetrenie:) ak si nebola este

bambulka15

biodermu pouzivam..ja myslim ze tam bude problem niekde vnutri..no ked som napr.zacala pit zihlavovy caj na ocistenie, tak som sa este viac vyhadzala