to je hanbaaa,ja neviem povedať NIE:-(

Príspevok v téme: to je hanbaaa,ja neviem povedať NIE:-(
krisiso

spravila som totálnu hovadinu!!! mám 17 rokov,som ešte panna a hrozne by som to chcela vyskúšať a tak som si cez internet písala s takým chalanom 29ročným a pozval ma s kamošom na kofolu,tak som išla a dali mi aj fernet,tak som ho vypila a pozvali ma na chatu,tak som šla s nimi a potom ten jeho kamoš šiel zakúriť a on chcel pusinku,tak som sa nechala bozkávať,aj ked mi to neboĺo príjemné ale hanbila som sa mu to povedať a potom sme všetci hrali flašku,až sme ostali úplne nahý,a tak som ich musela bozkávať,s ním to ešte ušlo ale ten jeho kamoš,no fuuuj,a potom sme šli na gauč a oni ma lízali a prstovali,a ja som nedokázala nič robiť,iba sa tváriť,že mi to robí dobre aj ked to bolo hrozneee,potom chceli aby som im honila a fajčila,tak som to robila a on mi vylízal,bola som ako oťapená,stále ma chytali za kozy a chceli sex,a tak mi ho tam chcel vopchať ale vôbec to nešlo,mám primalú,tak so mnou imitoval rôzne polohy a kamoš to fotil,bolo to tak nechutné,hrozne sa hanbím,no nevedela som povedať nie,a to ja nikdy neviem,a každý ma potom len využíva,som taká hlúpa hus:-( hanba mi!!!

krisiso

jasné,že to už nespravím,je mi zle už len ked si na to pomyslím,asi už nechcem nikdy s nikým nič mať:((

ja :(

Nechapem preco ta vsetci kritizuju,namiesto toho aby ti poradili.Jasne ze bolo blbe to co si urobila,ale rozumiem ti,tiez mam niekedy problem povedat nie.Asi bude tazke sa s tym zmierit,ale myslim,ze iinu moznost nemas.Len to prosim ta uz nabuduce neurob!!Skus si uvarit na upokojenie nejaky cajik,poradne sa vyspi a snaz sa na to nemysliet,co bolo bolo,s tym uz nic neurobis.Zabudni na to a uz nikdy v buducnosti nic podobne neurob.

sex 123

nechajte ved je este mlada za vsetko mozu ti chalani, ale tie fotky by som si rad pozrel zozen ich a posli mi zaplatim ti

krisiso

vôbec som sa nemala takto zdôverovať s tým,keby som vedela,že budete takto reagovať,ale ked už som taká najivná krava,som si myslela,že ma niekto pochopí,čo to zažil,ale vidím,že nikto tomu nechápe:((