Neustály-ustavičný hlad

Príspevok v téme: Neustály-ustavičný hlad
kiri

...stále sa stretávam s ľuďmi (..sama medzi nich patrím...), ktorí majú hlad takmer stále...kľudne aj 10 minút po obede...
Musím sa strašne premáhať, aby som sa neustále "nedopĺňala" blbosťami, inak by som o chvíľu vážila tonu; snažím sa veľa piť a veriť tomu, že hlad je skrytý smäd, no moja chuť do jedla je taká veľká, že keby ju bolo vidieť, zbadali by ste je z okna z ktoréhokoľvek kúta krajiny.
Poznáte niečo, čo potláča chuť do jedla?

kiri

...to mám ísť dobrovoľne na gastroenteroskopiu a nechať si vopchať 65 cm hadice do žalúdkaaaaa????čooooooo?????

niekto (KE)

Mal som podobny problem. Zaludok produkoval vela kyseliny a teda som bol akoze stale hladny + helicobacter co tiez neprispievalo ku pohode. Skus sa pytat u lekarky na gastro oddelenie. Vysetrenie nic moc, zazil som aj prijemnejsie chvilky. Sice mi nepomohli ale aspon som konecne vedel co mi je. Teraz sa uz nasli sposoby ako to opravit. Radsej neskor ako nikdy.Lekarom slava a alternativnej medicine podakovanie za uzdravenie.

kiri

Jayton: ..ja som zaľúbená..na vyšetr. štít. žľazy som bola a obvodný tvrdí, že je to OK...na cukrovku som nebola, aj keď ju starký mal, ale spravidla viem, že diabetici sú stááále smädní, čo ja nie som...pijem nasilu..
BOBIKA: ...Tvoja rada mi pride najpraktickejšia, skúsim, ďakujem..
BABA: ..ja nemôžem toľko spať. Cez deň sa mi takmer nedá a ani na to nemám čas...možno keby som bola nezamestnaná, ale nechcem si prechrápať život, veď by som bola na tomto svete zbytočná...

Vladulienka

kedysi som bola baculka a pravidelnou stravou a cvicenim som schudla takmer 20 kg. Toto mi vydryalo asi 8 rokov. Po operacii zlcnika a po urcitych stresoch v praci som zacala papat vsetko a kedykolvek. Nadvahu nemam, ale nechcem sa prejedat a skodit si, len uz nemam taku pevnu volu ako ked som mala 20 rokov. Myslim, ze stresy a rozne problemy sposobuju aj neprimeranu chut do jedla. Asi treba v prvom rade riesit, kvoli comu sa to deje a hladat cinnosti, ktore nas budu "naplnat" (ale nie jedlom) . Samozrejme aj LASKA robi zazraky a clovek vtedy nemysli na jedlo...

lenka8

Ja som tiez stale strasne hladna a smadna. Niekedy mam pocit, ze som len smadna, ale zahanam to jedenim. Cukrovku mi nezistili, ale diagnostikovali mi diabetes inspiditus. To Ti chyba nejaky hormon, co ti reguluje, kedy uz mas dost.

S

moja kolegyna tiez bola casto hladna, aj tesne po obede, vela pila, ale bola aj casto smadna.Nakoniec to suviselo s cukrovkou.

bobika

pre kiri:ja to poznam vies co skus....zmixuj si jogurt s nizkotucnym mlie a (pripadne s vodou)a jedz to po malych lyzickach cele ale nepi to....mne to pomaha

broňa

hoci stále jeme,sme stále hladní pretože náš organizmus HLADUJE!
A prečo hladuje? Lebo mu dávame papkať všetko iba to,z čoho žije nie!
On potrebuje na správnu existenciu a fungovanie vitamíny,minerály,enzímy...(surové ovocie,zeleninu...)
Keď nedostane to,čo potrebuje,bude ti stále signalizovať v mozgu,že ešte dačo musíš jesť,a bude to robiť stále,ak sa nenaješ niečoho zdravého!!!
Preto je lepšie,ak sa budeš dopovať radšej ovocím,zel!!!
Po ?týždni? budeš papkať menej.
veľa zdaru

baba

jedna dievcina schudla tak,ze veľa casu prespala a tvrdila,že iba v spanku nemala chuť na jedlo,a tak si casom jej organizmuws zvykol jesť menej.
Neskušala som,len čitala.
Chrom vraj celkovo pomáha,nie len prti sladkému.