srdcove zlyhavanie

jurina.a

no vies, ja to mam hlavne vtedy, ak na mna pridu navaly placu.. vtedy, ked revem ma to strasne pali.. a aj potom.. teraz na vianoce som mala take strasne nervy z toho, som plakala, lebo mi prislo vsetkych zosnulych luto, ze tu nie su, potom chudnobnych co nemaju jest a tak.. proste som taka moc citliva a to nechcem az tak moc.. chcem si nejuko posilnit psychiku, aby som neplakala za vsetko, lebo z toho mam najvacsie zdrav, problemy :((

jurina.a

joj, moja.. skus sa nejako upokojit a nemysliet na to.. ja viem, aj ja si to hovorim a neda sa mi to:(( skus robit nejaku cinnost, pri ktorej by si na to nemyslela.. a skus si dat upokojivy caj a tak v pohode, ak to vies.. lebo ja to neviem:((

mmmm28

búšenie mám..nato mi dal kardiolog CORVITOL..ale neberiem, vypijem radšej magnezium..., inak ja mám aj šelesť a prolaps...., takže ťa tiež často bolí aj pichá srdce?? mňa skoro každý deň..a najhoršie je teraz to pálenie akokeby mi horela hrudná kosť..už druhý deň..a neviem,,,,ako si pomôcť

jurina.a

mmmm28, nerobim s tym nic:(( ale chcem.. chcem si nejako zlepsit psychiku, aby som sa prestala takto trapit!! lebo ja uz nevladzem takto zit:(( a mavam to dost casto.. proste vzdy ked mam take stresove obdobie, alebo ma nieco rozrusi a pod.. mam taku obcasnu uzkost.. nie pravidelne, ale obcas na mna pride, tak vtedy.. tyy s tym nic nerobis?? ja neviem.. a lekar ti len povedal, ze to mas zo psychiky a fakt ziadne lieky ti na to nedal?? a aj ty mavas busenie??

jurina.a

mmmm28, tak ja zazivam presne to iste. mavas aj busenie srdca?? to mavam stale... som zufalaaaa.. a hej, aj ja mavam to palenie.. aj pichanie.. a viem aj to, ze to mam zo psychiky.. ludia, ako si POSILNIM a zlepsim psychiku?? prosiiim, ja uz sa bojim, ze umriem:((

lea 123

Urcite odbornejsie je ist ku kardiologovi. Chod na prehliadku, urobia EKG a potom budes vediet ci je dovod na znepokojenie.

mmmm28

a máš aj nejaké bolesti?? mňa často bolí a pichá srdce...a je mi často...zle...tiež od srdca..a vieš čo mi povedal lekár....že b´vraj je to psychika...alebo chrbtica...a teraz ma k tomu ešte druhý deň páli hrudná kosť