Nosné mandle výber

seki301

Ja mam stale upchaty nos bol som na krcnom pozrel mi do nosa povedal ze to je vsetko dobre nepacili sa mu krcne mandle .tak som absolvoval vysetrenie ASlo mam to dobre aj sedimentacia takze krcne mandle v pohode.Neviem co to bude lebo nos mam stalr upchaty bud jednu dierku alebo druhu a pod.Neviem moze mat na to vplzv aj nosne mandle niekde som cital ze priblizne do 15 roku by nosne mandle maly zaniknut tak neviem.

miska31

Ano a tyžden bol obmedzeny mohol jest len jogurty omačky polievky nič slane a take čo by mu poškriabalo hrdlo a nemoholsa kupat len v takej vlažnej vode osprchovat a vonku nemohol aby neochorel.

miska31

Ahoj mne nevyberali ale synovi ano,on byval často chory každy mesiac no vybrali nam ich v januari a ešte nemal ani nadchu nič tak dufam že to pomohlo.No došli sme nalačno na krčne nas prijali na odelenie dali mu kvapky do nosa aby ho tak omamili a musel už en ležat lebo mu hlavička padala a stale niečopred sebou chytal pritom tam nebolo nič ale to z tych kvapiek,po desiatich minutach ho zobrali a do piatich vratili a bolo potom.No mi smetam stravili jednu noc,lebo byvame dalej od mesta a je tam možne krvacanie a ajpretože je mali ešte.No a potom už som mulen krv utierala ktora vytekala a najhoršie bolo to že ako mu to urobili ešte dobre trihodiny nemohol jest a to bolo na nevydržanie,bol hladny a smedny.neviem kolko mašrokov ale pre večšie dieta je to jednoduchšielebo sa mu da vysvetlit že čo musi a čo nemože.Ahoj

alilien

kamoska : koli tomu ich vyberal iaj mne.. ale bohuzial ti nevim povedat ci prave to pomohlo bo ani neviem bola som mala...ale teraz to uz nemavam takze mozno aj hej :)

kamoska

Ak mám problémy s dýchaním cez nos, mám stále opuchnutú nosnú sliznicu, pomohlo by mi vybratie nosných mandlí?

alilien

mne vyberali dva krat nosne a raz krcne.. nosne v lokalke aj v celkovej..v lokalke to bolo este ekd som bola mala asi 8 rokov..ono to ani tak nebolelo ako som sa toho bala.daju ti sprej po ktorom necitis nic v ustach.. a odstiknu.. musis len pekne sedet :D neboj zvladnes to

alilien

nie aj pri nosnych sa je len tekute...ale kratsie ako pri krcnych..pri krcnychje to o dost horsie :) mam skusenost :D

domca210

mne ich vyberali 2 krat,nastriekaju ti tam sprej a vytrhnu bez milosti,2 dni mozes jest len tekute veci(jogurty a tak,od vtedy neznasam actimel)ale inak pohoda,da sa vydrzat