Suche pery..

verča

blistex je podla mna najlepší, ma len jednu chybu a to, že je ťažkio dostupny no škoda ael fakt stojí za to iný už ani nepoužívam :)))

mary-anne

med- zarucene pomoze:o)
co sa tyka toho hojiveho zazraku, pouzivala som to, no zacal mi moje pery velmi vysusovat,tak som prestala pouzivat.
co sa tyka drahych balzamov na pery, vobec sa mi neosvedcili- ziadne labello, garnier, ani doliva, velmi mi pery vysusovali, az supali.
pouzivam klasiku- hrozienkovu ruzovu masticku, placenta-od reginy a sem - tam medovy vitalos.
ale nedavno som objavila ruzove labello- velvet rose- toto je jedine labello, co moje pery skutocne vyzivuje, su hebucke a dodava im jemny ruzovy nadych a super chuti :o)

vsevedka

Tak ja na pery používam obyčajný jelení loj a nechtíkovú pomádu obidve výrobca Regina, kupujem v 101 drogérii.Loj je tuším mastnejší, takže ak si idem nanášať ešte kontúrku,alebo rúž natriem si slabučkú vrstvu nechtíkovej pomády.

Predtým som používala rôzne voňavučké Labelá, či farebné ošetrovacie lesky v tube až sa mi z nich začali vytvárať jemné šupinky na perách.

morena

ak mate popraskane pery casto, je to nedostatkom vitaminov a to hvne vit.skupiny b, najviac B2. takisto trosku do jedlnicka pridat vit.c, a zatial pomoze med a hojivy zazrak.

zuzka24

je to fakt na figu,tiez to poznam.najhorsie na tom bolo,ze cim viac som pila vody,tym horsie na tom boli moje pery...neskor som zistila,ze som alergicka..chlor,niektore potraviny...fakt na figu...

jozef44

Nevedel by mi niekto poradit ohladom mojho problemu s ruzovym skvrnami na dolnej pere?Nie je to nijak neprijemne,nestipe ma to,ale nie je to pekne na pohlad.Mam to po celkej dlzke dolnej pery.Dakujem za odpovede.

Lenka2583

frantho: v tomto ti neviem teda vôbec poradiť, možno ked upravíš ten pitný režim už sa ti to stávať nebude, ale neviem to zaručiť

frantho

no ono to je tak ze fakt iba obcas sa mi to spravi take malicke cervene bodky a ono to zmizne .. len neviem cim to je