chlapi su stupidny idioti

sewie

na niektorych svojich kamosov a clenov rodiny nedam dopustit...su dni kedy by som ich rozkusala...ale vacsinou ich milujem...nemozme vsetkych hadzat do jedneho vreca

denideni

NESUHLASIM S NAZOROM, ZE CHLAPI SU IDIOTI... VSETKO JE TO O UHLE POHLADU NA DANY PROBLEM. MAME SICE ROZDIELNE NAZORY NA ZIVOT ALE MYSLIM SI ZE AJ MY SA OD NICH MOZEME VELA NAUCIT. SU SICE OD NAS VELMI ODLISINI ALE TO JE DOBRE ASPON SA VIEME NAVZAJOM DOPLNAT. TO JE AKO KEBY SME SA HNEVALI NA VSETKYCH LUDI, ZE SU OD NAS ODLISNI... MUZI SICE NAOZAJ ZMYSLAJU A CHOVAJU SA INAK ALE VED TO NAS NA NICH PRÁVE PRITAHUJE A FASCINUJE.. KEBY SME VEDELI PREDVIDAT KAZDY ICH KROK BOLA BY TO JEDNA VELKA NUDA A ZIVOT BY STRATIL TEN NABOJ. MYSLIM, ZE CHYBA NIEJE V MUZOCH ALE V TOM AKO SI ICH RECI A KONANIE VYSVETLUJEME A NECHAME HO NA NAS POSOBIT.AK SA NA NIEKTOREHO Z NICH NAOZAJ HNEVAS TAK HO NECHAJ TAK VED SA NAJDE AJ NIEKTO LEPSI... NIEJE TO JEDINY CHLAP NA SVETE ... ZI SVOJ ZIVOT A NENECHAJ SI OVPLYVNOVAT MYSEL TYM MUZOM ... S NIMI JE ZLE ALE BEZ NICH ESTE HORSIE ...

dada

Presne tak som to aj myslela, ze ak si zena vazi sama seba , tak nema problem sa zamyslaz aki su chlapi, pretoze ma veci pod kontrolou...iba tolko k veci...tak trochu

taktrochu

dada, to tvoje..ak si zena sama seba nevazi... to su frazy, a ked nad tym porozmyslate, tak nejake bludne. naopak, zena ktora si samu seba nevazi, hodnoti chlapov viac pozitivne.....
Zena,ktora si vazi samu seba, ma od chlapov viac odstup, pretoze vie, co sa da od nich cakat a ma svoju hrdost, nedovoli to.
nechce sa mi viac pisat, preto, ze ma tu zasa nejaka zotrie...

ShaulaThalit

A k čomu sa máme dopracovať? Ak začneme pracovať na teóriach prečo sú muži takí hentakí, tak zároveň osočujeme istým zmyslom aj ženy... a je to začarovaný kruh. Navrhujem, čo tak neriešiť takéto veci a hľadať si partnera, ktorý nám vyhovuje...
Ono, zväčša to tak býva, že kým nájdeme toho "pravého" sa zopárkrát pomýlime... Ale zároveň, čím sme starší, tým viac robíme v láske kompromisov... Nemusíme cítiť, že je ten pravý, aj môže mať zopár chýb, ale zasa si nemôžeme napr. vzhadom na vek, dovoliť opúšťať a zasa hľadať. Avšak za každú cenu by sme nemali mať tohodruhého.
Láska si nás nájde, nech sme kdekoľvek :)

miruliko

Akože nejaka pravda v tom je urcite ale tak isto sa to da povedat o zenach.Podla mna tak 90% muzov su spekulanti a to vsetko..... a zas 90% zien tak isto:) su nestale a dalsich xy veci :) Ten zvysok je ta vynimka cize pre kazdeho z nas osobu skoro dokonala :)

dada

Ak si zena vazi sama seba a ma svoju hrdost...nikdy si to o chlapovi nemysli... ako zeny aj muzi su ludia ... naucit sa zit tento zivot nie je lahke, ale chce to trening a hlavne cieľ... potom si uz nikdy nebudes mysliet o ludoch-chlapoch , ze su idioti...ak sa sklames, ides dalej ...aj ked to bude 10 krat , vzdy by ta to malo niekam posunut...tak GOOD LUCK :-)))