chlapi su stupidny idioti

ShaulaThalit

Muži sú obeťami testosterónovej vojny...A my ženy zase chceme, teda potrebujeme servisnú knižku k mužskej duši...
Ale najjednoduchšie, čo môžte urobiť je, že si podáte inzerát: Dokonalá žena hľadá dokonalého muža...Značka: NEKOMPROMISNE :D :D :D

taktrochu

zeny sa zastavaju chlapov, kym ich riadne niektory "neosere". Hraju sa na spravpdlive. Ale bohuzial z mojho pozorovania, su to chlapi, ktori su viac zakerny, vypocitavy..... Poznam aj perfektnych chlapov, ale tych je akosi straaasne malo. nevazia si lasku, ktora sa im dava, su hnani pudom, dokazu zabudnut, ked maju novy objekt no je mi z nich nagrc. Pri tretom som si povedala dost, debila uz robit nemusim. teraz mam stvrteho, a toho cvicim ako opicu, a ked odide, nech.

:-) :-) smile

.-) No...vies, vsetci máme aj plusy aj mínusy, bezohľadu na pohlavie. A každý to máme na rovnako: aj plusov aj mínusov. Isteže, sú niektorý ludia(a nielen chlapi) ktorý majú viac toho, alebo toho, alebo to jednoducho viac dávajú najavo, alebo majú urcite vlastnosti viac "vypestované". tak ako mi nechápeme mužov, oni nechápu nás. Tak ako lezú na nervy oni nám, lezieme na nervy as mi im. Ale my sme bez nich stratené a aj oni bez nás. Oni potrebujú nežné pohlavie, my potrebujeme "ochrancov." Keby boli iba zeny, alebo iba chlapi, nebol by svet svetom. Iste sú chvíle keby sme sa navzájom aj povraždili:-), ale sú chvíle, ked nemozme bez seba zit. Ako zivot, nie si stále len na tom istom bode, a po celý zivot sa ti menia aj názory. Aj tento tvoj sa iste zmení, dovtedy sa nebrán opacnému pohlaviu, lebo potom to mozes olutovat.

katkaxxxx

tak sa stan lesbou a mas po probleme. aj ked tento problem nie je vlastne problem. je to len tvoje hodnotenie par jedincov ktorych poznas.

mojatvoja

no ty chudatko zakomplexovane, ked si myslis, ze su idioti, tak ich nechaj na pokoji, neobtieraj sa o nich, a zi si dalej svoj slepaci zivot