krajsi zivot

Príspevok v téme: krajsi zivot
robinson

Neviem ako mam zacat.Ak by som chcel vsetko napisat bol by z toho asi roman.Mozno som aj na zlej stranke,ale povedal som si,ze za pokus to stoji.Moj problem zdaleka nesuvisi zo zdravim,aj ked sa ho z casti dotyka.Mam 44 r.a rodinu.Pracoval som od svojich 19tich rokov bez prestavky az do svojej 40tky.Za tu celu dobu som nebol s rodinou nikde na dovolenke,nemam auto ani chatu a ani ziadneho bohateho stryka za morom.Po tejto dobe som toho mal uz dost a chcel som urobit zmenu v zivote a nieco dokazat.Skusal som stastie v inych zamestnaniach,ale nemal som stastie,lebo to boli len ustne dohody a ...Tak som tuzil sa konecne odlepit od dna a prekvapit svojich blizkych,aby sme si aj my mohli nieco dovolit viac ako len ratat korunku od vyplaty k vyplate.Bol som aj v zahranici a tam som vydrzal/vlastne moje zdravie/pol roka.Bol som nestastny,ze sa mi moj sen asi nesplni,lebo ked som dosiel domov tak ma lekari davali do poriadku tri mesiace.Je to so mnou lepsie,ale nemozem vykonavat tazku robotu.Invalid nie som,ale mam bolesti s klbmi na rukach.Nepisem ani tak koli bolestiam ako koli tomu,ci by sa nenasiel niekto kto by mi pomohol sa s niekym kontaktovat a vlastne mi pomoct pri najdeni novej a slusnej praci,aj ked viem,ze asi ziadam o nemozne,lebo mam oci aj usi a vidim co sa deje vo svete.Lenze takisto viem,ze su aj volne miesta,ale clovek musi mat niekoho aby mu otvoril dvere.Takze tento moj cely prispevok vlastne vyznieva ako inzerat na pracu.Prosim nechcel som tymto nikoho zatazovat,iba vyuzivam aj takuto moznost sa podelit o moj problem.Budem rad za akykolvek ohlas na moj prispevok.Dakujem