moze sa to stat?

medusa

Samozrejme aj ta vaha je diskutabilna k vyske, u zeny vysokej napr.150 cm je 50 kg normalna vaha. Myslim teda vseobecne vyraznu pod/nad hmotnost. :DDD

medusa

Ano, to je mierna nadvaha nie obezita tak hmotnostou to podla mna nebude. Viem ze ked su zeny prilis chude (zvycajne pod 50kg alebo anorekticky) alebo vyrazne tucne (nad 100kg) tak mavaju problem s menzesom. Urcite skoc gynekologovi alebo endokrinologovi.

kikulka

podľa mňa na svoju výšku to je mierna nadváha,určite nie obezita,takže by som ti tiež odporučila návštevu endokrinologičky alebo ešte lepšie gynekológa

kikulka

podľa mňa na svoju výšku to je mierna nadváha,určite nie obezita,takže by som ti tiež odporučila návštevu endokrinologičky a lebo ešte lepšie gynekológa

neva

Bolo by vhodné endokrinologické vyšetrenie. Jednoducho treba vyšetriť hormóny v tele, tie sú zodpovedné aj za naše priberanie aj za menzes a množstvo iných funkcií v tele. Je potrebné to vyšetriť.

lusya

no inu moznost nevidim, nakolko sexualnu aktivitu mozem vylucit, a taktiez chorobu, prechladnutie mozem bezpecne vylucit. neviem, ja priberam tak nejak postupne s vekom, takze nie naraz. a mam 25.

neva

Určite to nebude len tou váhou!!! Za akú dobu si pribrala - o koľko kg ? Koľko máš rokov? Mávala si predtým menzes pravidelne?