kedy ste to prvy raz robili??

carolline

Ja som mala 20 a bolo to tak akurat. Nie zeby nebola prilezitost aj skor, ale chcela som pockat na toho praveho, oplatilo sa a sme uz par rokov spolu.

emmkaa

ak na to este nie si pripraveny tak do toho urcite nechod. uz to nebudes moct vratit spat.ja som mala 20 a som rada ze to nebolo skor.

ona

ja tiež ešte pred 17...lenže vobec to nelutujem..citila som sa už že to chcem nebolo to nasilu..chceli sme to obi dvaja...doteraz sme spolu a sex nas vztah velmi upevnil...myslim ze ak ti na nej zalezi a lubite sa tak to skus..ale davaj bacha pokial je to prvy krat...antikoncepciu asi neuziva co..tak si daj kondom a davaj bacha...ja som kondom nikdy pri sexe nemala...neviem neni to bohviee co..a dalo sa to...ziadne obavy.ale beriem tabletky takze uz je vsetko ok..vela stastia

sewie

ja mam 22 a este som snikym nespala,necitim sa preto nejak ,,divna" alebo tak...ale teraz sa citim na sex pripravena,len neni s kym:)...eh...poznam jedneho chalana fakt nadherneho a ten mi hovoril e prvy krat sa vyspal s babou v 20 a dovtedy ziadnej nedal ani pusu...taaakze casu mas dost...neries...a nerob nic na co nemas chut...

usiko

18 a lutujem, bolo to o nicom, ateraz viem, ze keby to bolo neskor, uzila by som si to, teraz mam na to iba zle spomienky....

Zora22

Ja pred 17-tkou ale môj manžel vtedy mal 19 rokov.Ak sa nato necítiš povedz to tvojej priateľke ak ťa ľúbi určite to pochopí veď ste ešte mladý a máte čas.

melissa

cerstvych a lutujem to... keby som svoj zivot mohla vratit spät, tak by som sa pred 18tkou nehrnula do vztahu a uz vobec nie do sexu.