Čakáme dieťatko

wivienn

A kedze cakame babo, mozno aj toto k tomu dopomohlo. Neviem, vtedy sme primali aj zdanlivo nezmyselne napady, boli sme za ne vdacni:-)

wivienn

Ja viem, znie to dost hlupo, ani ja som tomu nechcela verit, ale vraj to pomaha. Mam to od mojho vseobecneho lekara.

wivienn

Tak partner by mal brat koenzim Q1O, pomaha to k sile a pohyblivosti spermii(neber, prosim, ako urazku)aj moj to berie, este stale:-)

DESmodka

ja som brala dva mesiace ale mi nerobili dobre, ma neskutocne svrbelo tam dole :), ked som ich prestala brat tak to prestalo

wivienn

Ano to poznam, hormony nam vedia obcas poriadne zneprijemnit zivot.
Ak mozem poradim ti jednu vec.
Skus brat vitaminy pre tehotne. Ja som ich tiez brala, a podla mojej doktorky mi velmi napomohli k pocatiu.

DESmodka

no ja som uz bola u gyn a povedal ze nevidi ziadny problem, lenze mam nepravidelnu menst, tak mi chce spravit hormon profil a poslal ma na prefuk vajecnikov

wivienn

Skuste vysetrenia, aspon budes vediet na com si. Ak ti nic nie je aspon budes pokojnejsia. Ak ano, nedajboze, da sa to liecit. Vsetko sa da!!! Treba verit!!!
DRZIM PALCE!!!

wivienn

Vies DESmodka, nechcem ta strasit, ani ti brat chut mat dietakto alebo sa on snazit. Ja som po absolvovani vysetreni zistila, ze som prekonala mnohe neliecene zapaly. Lekari ma strasili a strasili, az ma na koniec poslali do kupelov na liecenia. Ked som sa odtial vratila, moja gynekologicka bola na PN 3 tyzdne takze dalej som sa nija inak neliecila, ked som isla ku nej na kontrolu (po kupelnej liecbe) o 5 tyzdnov, BOLA SOM TEHOTNA:-)))
Pomohol mi relax, pokoj, samozrejme hlavne kupele a laskavy a trpezlivy pristup manzela. A jeho vlastna liecba po navrate z kupelov:-)))