Čakáme dieťatko

wivienn

Ja som totizto nevedela o svojich tazkostiach ani potom ako sme sa vzali, az ked sme boli manzeli a neotehotnela som prvy rok sli sme za lekarom.

wivienn

skoro 2 roky, s tym, ze nam hrozilo umele oplodnenie, co som ja nechcela, chcela som ho pocat z lasky a nie mechanicky:-(
A podarilo sa:-)))

wivienn

Ja viem, ja sa na to malicke neskutocne tesim. Hrozilo nam totizto, ze dieta nikdy mat nebudeme. Takze som ten najstastnejsi clovek v celom vesmire!!! Kazdy den sa snim rozpravam, citam mu rozpravocky, pocuvame hudbu,
tancujeme:-)samozrejme len s mierou!!!
Buduci tyzdem idem na ultrazvuk a dozvieme sa ci to bude chlapcek alebo dievcatko, samozrejme ak bude dobre otocene a bude to vidiet:-)

DESmodka

wivien kazde tehotenstvo je ine... to ze to tvoja kamaratka prezivala tragicky, este neznamena ze to bude aj u teba tak... jedna znama rodila 28 hodin a druha zase isla len na kontrolu a gyn jej povedal ze rodi a do 10 min. sa je narodilo dievcatko...
a hlavne to neber ako katastrofu, male to citi, mala by si byt z neho nadsena a uvidis ze to potom budes aj ty lepsie znasat
sice som este nerodila ale pozitivne myslenie vzdy pomohlo :))

wivienn

Dakujem baby ste zlate, ze mi davate rady, som dost z toho tehotenstva prestrasena, manzel je casto na sluzobkach a ja som sama doma, esteze chodim do prace:-) Inac by som uz doma zosalela, kamaratka ktora uz rodila mi totizto porospravala take veci z ktorych mam hrozu:-(

nashira

Ja sa pridam ku Desmodke a tiez s nou suhlasim. Je potrebne si to uvedomit , ze sem chodia rozny ludia aj deti sa ventilovat a pisu zranujuce tvrde veci. Ja mam tri deti a pri ani jednom som nezazila rannu nevolnost. Iba pri tretom som mala nechutenstvo prve tri mesiace . Vtedy mi naozaj nic nechutilo.A este mozes poziadat o zamknutie temy o to tu budes mat menej anonymov a zlych veci. Pekny vecer