Kvalitný šampón na vlasy

Príspevok v téme: Kvalitný šampón na vlasy
Mimi323

Potrebujem tip na dobrý šampón. Mám dlhé jemné vlasy, nemám lupiny. Chcem tip na dobrú, kvalitnú vlasovú kozmetiku, nechcem šampón z drogérky (Head and sholders, Vella, Garnier, Frukties, Nivea...), nechcem ani Avon, Oriflame, Zepter. Keby to bola prírodná kozmetika, tak by to bolo super, ale nemusí byť.
Ďakujem.

Healthy818

ja som mala velice podobné problémy s vlasmi a čo som nakoniec zistila je to, že mi to spôsobovali chemikálie v bežných šampónoch...prešla som teda na "prírodné výrobky", no to som zas naletela, pretože majú síce nálepku prírodné, ale v skutočnosti je tam napchatej plno chémie. Skúsila som nakoniec objednať šampón z www.pevoniaeshop.cz a výrobky odtiaľ mi naozaj pomohli.. ešte to nie je úplne ono, ale vlasy mám silnejšie a menej sa lámu

wendy298

tiež som hľadala 100% prírodný šampón a našla som! výsledok vidno po prvých použitiach. neštiepia sa mi konce, vlasy vyzerajú oveľa zdravšie a viditeľne menej padajú :) moje odporúčanie = SATINIQUE
nedá sa zohnať v lekárni, ani v drogérii ale viem vám ho zohnať a poslať

simka111

Neviem aky šampon si mam vybrať, ked si vlasy večer umyjem sú celkom dobre, maju aj nejaky objem.. ale na druhy den su spľasnuté a to nehovorím o dalšom dni kedy su už dosť mastné.. preto si vlasy umývam každý druhý deň... z toho sú potom zničeneé, lebo ich dosť často fenujem... mam si kupiť nejaky na mastné vlasy, alebo na objem ?????

Zaran

Ja robím tak,že striedam "mesiac prírody s mesiacom chemie"t.j.že si vlasy umývam jeden mesiac s brezovym šamponom Dixi a druhy s nejakým drahším známych značiek(Gliss Kur,Syoss...)a takto stále dookola
-napr:
1.mesiac:Dixi brezový ampon(400ml)+brezova voda Dixi
2.mesiac:napr.Gliss Kur-šampon(400ml)+kondicioner,balzam/maska(všetko jednej farby)

lavrika7777

Ak zháňate kvalitné šampóny skúste značku Artistry, cena šampónov je rôzna od 10eur, ja som skúsila a už ho nikdy nevymením, tak ako aj mnoho mojich známych. Artistry je americka kozmetika, jedna s 5 najluxusnejších, nieje testovaná na zvieratkách, ak by mal niekto záujem ohláste sa viem Vám dať kontakt na slečnu ktorá s touto kozmetikou pracuje a ktorá by Vám vedela najlepšie poradiť, čo by bolo pre Vás najvhodnejšie

Zaran

Mne sa najviac osvečil Revalid a Dixi brezový ale aj Syoss a Gliss kur(fialový,modrý,ružový a žltý)sú fajn ale na lepšiu kvalitu,rast a objem rozhodne Revalid,dostať ho v lekárni,ja som ho kúpila za 7 € ale oplatí sa.

mirka 23

No ja mavam z obyčajných chemických šamponov tiež chrasty, nie je to nič vynimočne.. natrepu tam tolko chemie, že ovidenia. Mne sadol Joanna šampon na platinový lesk za 2 slovom dve ečka. je dosť dobrý.

casanta

Nikdy som si nekupovala drahe sampony, vacsinou som pouzivala avon....na farbene vlasy, jediny ktory mi sadol...ale prestali ho vyrabat...skusala sm vselico ci katalogov alebo obchodu, jedine po com mi nemastneli vlasy bol nivea ten novy volume a fakt nadherne vonal a aj udrzal vlasy dlho vonave...a aj ten penovy kondicioner je fakt super...nezatazuje v;asy...lenze v podslednej dobe mi zacali velmi padat vlasy...tak som si v lekarni kupila SAMPON KLORANE S chininom...uz po par pouzitiach som citila zmenu, som s nim velmi spokojna..a mam k tomu aj balzam...vlasy prestali vypadavat a ostala som mu verna nadalej