hlada sa spolocnicka na chudnutie

veronika

ahojte :)
ja som z ba tiez, zo stareho mesta,mam 24, ...rada by som chodila do nejakeho fitka pobliz behavat na beziaci pas, budem rada ak by ste mi poradili nejake dobre fitko a ak by sa niekto aj ku mne pridal, budem uplne najsam happy :)

pavlusa

Kde ste? Jediné by ospravedlnilo vašu neprítomnosť, a to šport - teda aktivita spojená s chudnutím!
Ja som dnes začala.Absolvovala som dve návštevy a som so sebou spokojná. Mám v sebe z týchto návštev 3 čaje bez cukru. A to si viete predstaviť, čo na tých stoloch všetko asi bolo.A čo vy? Chudnete? Darí sa? To som tu zasa sama?

suzen20

no vidim ze to sem vobec nemalo zmysel pisat ze idem do toho s vami..tak to rusim a idem do toho sama...drzim vam palce aby vam rychlo isli kila dolu

pavlusa

Prajem Vám všetkým šťastný Nový rok!
Dlhšie som tu nebola, lebo som búrlivo SILVESTROVALA! Teším sa ,že nebudem sama.

Lienulka jasné, že budeme spolu bojovať. Ja idem od zajtra. Dnes som dlho spala, takže celý režim dňa a teda jedenia mi unikol. Zajtra začínam!

suzen20

to tu nikto nie je?=(
no ja od zajtra zacinam zo svojim starym rezimom uz sa na to tesim...dneska som pojedla kaaadeco ale nelutujem to ved je predsa novy rok =)
budem si davat teraz ciele po 2 kg takze idem do boja na 66 =)