padajuce vlasy

RNG

Vitaminy a mineraly na vlasy pomahaju. Zinok dokonca potlaca tvorbu hormonu dehydrotestosteronu, ktory je zodpovedny za acne aj padanie vlasov.

lilun

Proti padaniu vlasov, na celkovu kvalitu a zhustnutie odporucam jednoznacne INNEOV na vlasy. Je to draha zalezitost bo to treba uzivat minimalne tri mesiace, ale je to naozaj skvele. Ja si farbim vlasy kazdy mesiac, napriek tomu ich mam krasne leskle a vobec sa mi nestiepia konceky.

rossino

Zdravim vsetky zeny ja som tu asi prvy chlap tak vam poviem mam 26 cely zivot som mal huste vlasy take ze kazdy mi ich zavidel no asi 3 roky sledujem ze uz pomaly vzadu sa mi robi plesina tak som zacal hned z liecbou ako prve som hned siel na kozne dala mi nejaku vodicku ale sama povedala nemm vam co predpisat,lebo vsetko je drahe a nikto si to nekupuje poistovna nic nepreplaca tak ani nevie co ma poradit tak som sa tejto menej prijemnej navstevy vzdal a zacal sam riesit problem v prvom rade som si kupil vichy dercoc aminexil + tabletky revalid tak a vysledok vlasy sa zotavili ozili a zacali rast aj male vlasky ale nie vzadu tam kde ich mam najmenej ale vpredu ked vichy doslo dost draha zalezitost tak som pouzival este revalid tak som mal asi 4 mesiace pokoj z vypadavanim teda velmi malo vlasov vypadlo no ani nic moc nenarastli nove a teraz v lete mam opet problemy vypadavaju stalôe viac a viec tak asi si pojdem dat vysetrenia na hormony krv mam super vsetko v poriadku aj stitnu zlazu tak uz davam len tomu sancu ze tam je pes zakopany

kristy

na padanie vlasov:
kombinacia lucerna siata a hlavkovy salat.
Mam tym na mysli, jest hodne salatu v surovom stave a pit caj z lucerny. Dostat vo vsetkych lekarnach.

wanda

pre vsetkych - ten nie celkom lacny preparat z lekarne nepomoze. Zbytocné kupovat...tiez mi akurat nechty spevneli