padajuce vlasy

new

Z vlastnej skusenosti viem, že za vypadávaním vlasov môžu byť hormony. Vtedy naozaj žiadne šampony, kondicionery, vodičky, doplnky výživy nepomôžu.
Znie to zvláštne, ale s tymto problémom mi pomohla prave gynekologička.

esterra

Ahojte vsetci.Donedavna som si myslela, ze som len jedina zena, ktorej vypadavaju vlasy vo vacsom mnozstve ale vidim ze je nas hodne.uz z tych vlasov mam taku paranoju, ze si kazdy den aspon 50 krat prehrabujem vlasy a sledujem, kolko mi ich vypadlo.tiez som uz skusala to i ono.priatel mi vravi ze je to normalne ked vlasy vypadavaju ale mne uz aj tie nove ktore mi rastu uplne malinke vypadavaju tiez.momentalne uz neviem co brat uz som pouzivala sampony a doplnky a co ja viem co este a nic.len to je v tom , ze kazdemu pomaha nieco ine.tebe to a inemu zas ono.ja uz ani neverim, ze sa moje vlasy niekedy este daju dokopy.ak ano tak vam dam vsetkym rada vediec ako.

zijzdravo

Na padanie vlasov Vám môžem ponuknúť šampón a kondicioner, ktorý ozaj pomáha.Rada Vám pomôžem, kontakt:0908 980 414

tinna

mam velmo podobny problem lenze mna aj bolieva dost casto hlava.chystam sa ist ku doktorovi lebo uz mi to poriadne lezie na nervy...zacala som pouzivat revalid uvidime vysledok .zinok beriem tiez ale nic z toho teda zatial...ale aspon som si tu precitala nejake typy...tak dakujem moc.

bebe

v prvom rade potrebujes kompletné vyšetrenie, krv, štítna žľaza, hormóny... sestra mala tento problém a musela prejsť kompletným vyšetrením, teraz chodí na laserové ošetrenie korienkov ... nezanedbaj si tento problém,lebo budeš mať plešinky ako sestra... nebrala si náhodou nejaká antibiotiká...

jaja

ahojte,aj ja mam problem s vypadavajucimi vlasmi, ale neschudla som ani ziadne ine problemi ako vy pisete, len proste vzdy ked sa cesem alebo po umyti si vytiahnem dost velke pramienky vlasov.Neviete poradit nejake prirodne vitaminy ktore by pomohli?O ziadne tabletky nestojim...dik

zds

Kup si knihy o precisteni organizmu a zdravom zivotnom style.
Padanie vlasov je sposobene, ak by som pouzil pistove slova, deficitom a nadbytku.
lieky a pripravky ich nahradzaju len ciastocne, ledabolo.

adrica

ahoj crazynka- revalid: balenie na 1 mesiac stoji 220sk a na styri 720sk. ja ho beriem teraz, ale bohvieako mi nepomaha... akurat, ze mi spevneli nechty, ale vlasy padaju tak isto ako predtym....