únava a všeličo iné

Príspevok v téme: únava a všeličo iné
jankaaaa

Už zopár mesiacov som mávala občas depky, bola som stále unavená a na nič som nemala náladu. Ale som to nejako neriešila, myslela som že to prejde. Ale asi pred dvomi týždňami som začala mať divné pocity. Som stále akási spomalená, mám pocit akoby som bola niekde mimo reality, možno to znie zvláštne ale fakt sa cítim akoby som bola myslou niekde inde. Občas mám zrazu strach a ani neviem prečo. Som unavená ešte viac ako predtým, v noci ale spávam normálne. Párkrát som mala aj taký stav, že som cítila tlak na hrudi, zle sa mi dýchalo. Dočítala som sa o panickej poruche (ja som dosť stresový typ) ale tam vraj ide o panický záchvat a to sa mi nestalo. Nikdy predtým som nemala takéto problémy, inak som zdravá, mám len alergiu a oslabenú imunitu. Máte niekto podobné problémy? Prosím napíšte ak už ste sa už s tým stretli.Ďakujem

igor20

ja mam tiez problem s unavou. uz asi mesiac aj pol. nemusim vykonavat ani fyzicku namahu a dojde na mna unava. vacsinou vecer. citim sa taky nie stopercentny. proste odrazu tieto stavy na mna prisli...

nikusqa

ja mam uz asi mesiac tiez podobne problemy:( nemam depky ale som stale unavena, stale sa mi kruti hlava a tiez sa citim celkovo tak divne lebo akoby som to nebola ja. mam aj trochu nadchu ale trva to uz mesiac a teplotu nemam.moze to byt z toho? skusala som uz vitaminy, horcik ale nic nezabera:(

kiqa

jankaaaa, ja mam presne take stavy ako opisujes. a ono to suvici s uzkostou, s panickou poruchou. nie vsetky priznaky musis mat. a obzvlast ked pises, ze si stresovy typ. ale nemas to v zlom stadiu, v pohode. dostanes sa z toho. dopln v strave vitaminy, magnesium (horcik), zinok a pod. vela sportuj, vyvetraj si hlavu a vela oddychuj, relaxuj, totalne na nic nemysli, aby si sa uvolnila.

serotonín

práve čítam knihu Mars a Venuše - Dietou a cvičením k cíli(knihkupectvo - Lacné knihy - 59 Sk)Tam sú tieto tvoje príznaky popisované, že ide o nedostatok serotonínu a vlastne celá kniha je venovaná tomu, ako úpravou stravy a ľakhým cvičením sa dopracuješ k jeho zvýšeniu. Kúp si tú knihu alebo pohľadaj niečo na nete