Ako vyrysovat brusne svaly?

Jancokral

Čóóó 12 mesiacov no dobre ja som ich chcel do lete ale budiž a keby som dal 100 denne tak by my to nepomohlo do leta ??? A inak skoro na všetkých diskusiach písaly že brušáky sú treba pre boky a nie tehličky a ty máš tehličky chcem sa páčiť svojej baba :)) takže takto a neviem prečo ale zdvíham 6,5 kg na 1 ruku 7-10 krát a ruky mám pekné ale musia byť krajšie a chcem sa opýtať keby my mohol vola kto poslal e-mailom rozvrh cvikov aby som mal rýchlejšie a krajšie vyrysované tehličky :) Môj e-mail: stefkajanko@gmail.com ok tak ked bude mat vola kto čas tak nech my to pošle ale tak aby som tomu pochopil lebo čítal som diskusie a polovice z toho som nerozumel. Ďakujem za pochopenie :)

Jancokral

Moje parametre : výška=175 cm,hmotnosť=65 kg,vek=14

Chcel by som sa opýtať volakoho kto má tehličky že aké cviky doporučuje lebo do leta by som mať krásne vyrysované tehličky ale neviem aké mám použiť cviky poradí my niekto posilujem na ruky ruky mám pekné ale neviem ako sa zbaviť prebytočného tuku v tele vy ste písali že tehličky sú krásne vidieť keď má človek 10 percent tuku v sebe ja neviem koľko ho mám v sebe ale chcel by som do leta mať tehličky prosím ak by my volakto pomohol a napísal zoznam cvikov a tak aby som tomu rozumel. Ďakujem :)

allla

dakujem si mily:)len sa drz toho rezimu aby si do buducna nepil,a nefajcil skodi to .tak ked budes mat nejake otazky mozes sa opytat,prajem ti este raz vela stastia ,nech sa ti dari:)

peto22

no ja mam 15rokov a este nikdy som nebol opyty a alkohol som pyl 2krat za zivot a nechuti mi to a ani cigarety neviem ako chutia aj tie som nikdy nemal v ustach, takisto ani niake doplnky proteiny a podobne doplnky necem to radsej nebudem cvicit keby som to mal brat ked som cital aj pocul ze co to uroby... inak dakujem podobne aj tebe prajem a stastne vianoce a novy rok :D

peto22

ja som to hladal na nete ale moc som nenasiel vsetko tvrde diety a kulturistika ale prave ze ja necem ist do extremu....