Ako vyrysovat brusne svaly?

peto22

a to ta zaujima cvicenie a cviky a thake veci :D lebo keby som vedel vsetko to co vies ty tak by som bol na tom inak..

allla

napiosem ti takto:
ked cvicis brusaky a ked ides k smere ku kolenam cize zapojis sval napnes ho vtedy je nadych a ked ides z kolien na zem tak je vydych:D

peto22

:Dked cvicim tlaky tak to ked davam cinku na hrud tak sa nadychnem a ked ju tlacim tak vydychnem ne?? a inak ty mas 14rokov si zena??

peto22

ja pri cviceni ani neako brutalne nepijem le tak primerane....a dychanie pri cvikoch poznam pri uvolnovani nadych a pri napinani vydych:D

allla

nie,nemaj vicitky,aspon vies pravidla,pred tym by si to robil mozno nespravne:)a nezabudni pri cviceni spravne dychat velmi podstatna vec:)a pit tekutiny,cista voda,alebo mineralka ,do 16tej moze byt kofola,ale pri cviceni v ziadnom pripade

peto22

mam asi 175cm a 69kg k cviceniu ma dostalo to ze zacali stym kamosi a ked som byval inde do 14ky tak som nemal kde cvicit a teraz ked sme sa prestahovali mam posilku kusok od domu tak to musim vyuzit:D len ma dost nasralo to ze som bol dlho mimo teda chori.... :(((