Farbiaci šapón Palette

Príspevok v téme: Farbiaci šapón Palette
laurikaa

už 2x som si dnes zafarbila vlasy šampónom Palette color x-cite tymto čiernym img.nokaut.pl urobila som všetko ako v navode a použila som 2 balíčky. A VObEC nič . Proste to vobec nechytilo. Moje prirodzene vlasy su tmavo hnede,ale take nevyrazne. Co robím zle?Chcem čierne vlasy,ale len na pár umytí, prosíím pomoc už som fakt zufala:(

casanta

Bud rada ze ti to nechytilo....ciernej sa potom nezbavis, ani ked je to sampon, a palete rozhodne neodporucam, najhorsie farby, plne kovou...ked farbu tak garnier, ale mohla si vyskusat tmavohnedu farbu, chyti ti krasny lesk a trochu aj stmavnu vlasy, ale prirodzene..po par umytiach farbenych ciernych vlasov sa stanu mdle, neleskle vlasy..

Kiwik

Ja mam take normal hnede dala som si plavu blond a nezmenila sa mi to vobec. chcem slabsie hnede a nic. Tiez som pouzila Pallete.

vika42684

ahojte chcem si nafarbit vlasy, mam tmavohnede a chcem cervenu alebo tmavo bordovu myslite ze chyti? chcem ale len sampon farbiaci nie farbu :D

darkmother

ked ti to nechytilo asi by som isla kadernicke nech ti to spravi ona s nejakym svojim samponom. vysvetli jej co chces - a ze ti palette nechytila. vyjde ta to viac, ale aspon ti poradi druh farby alebo ti povie kde je problem.

elke22

Asi je to pravda, že Palette šampóny nie sú kvalitné, mne sa zdá, že som pred rokom použila práve šampón tejto značky a doteraz sa mi nevymyl, viem to tak, že to bolo to posledné, čo som si na vlasy v rámci farbenia dala, takže mám asi 10 cm odrastené moje vlasy a pod tým zvyšky toho šampónu, ktorý som vtedy párkrát použila. Je to vlastne nekvalitná farba, nie tónovací šampón.

GGE

viete čo??? pallete sampony farbiace nepouživajte!!!nanesiete umyjete krasna farba,ale ostane vám aspon pol roka sak to je nenormalna farba ja som si ju dnes kupila ale nedavam si ju je to trasne kamaratka mi hovorila ze ona ma casting creme gloss ebenovu ta je najlepsia.ja mam pallete cierno modru ale nepouzivajte ju iba ak chcete mat take vlasy pol roka az rok ale fakt!!!! je to normalne jak farba!!
:D

nič nič nič

taže asi takto. mám síce len 13 rokov no chcel si zafarbiť vlasy šampónom. nebojte sa rodičia o tom už vedia a súhlasia :D no poraďte mi prosím vás skú farbu. Som totiž niečo medzi ryšavkou,gaštanom a červenými vlasmi takže vôbec neviem ako mi to chytí. A bude to velmi vidno ak mi tie nafarbené vlasy začnú odrastať? :O