Farbiaci šapón Palette

Príspevok v téme: Farbiaci šapón Palette
laurikaa

už 2x som si dnes zafarbila vlasy šampónom Palette color x-cite tymto čiernym img.nokaut.pl urobila som všetko ako v navode a použila som 2 balíčky. A VObEC nič . Proste to vobec nechytilo. Moje prirodzene vlasy su tmavo hnede,ale take nevyrazne. Co robím zle?Chcem čierne vlasy,ale len na pár umytí, prosíím pomoc už som fakt zufala:(

Sisa0503

laurikaa aj ja som si farbila vlasy ani mne enchytilo lenze som vtey mala menzes nemala si aj ty vtedy?,...
leboo to zatonechytilo

....

laurikaa-tiez som si farbila vlasy s palette color x-cite a vobec mi to nechytilo....nechala som si to hodinu a nic :(

Lucinka33

Ta z DM nefarbi vyrazne, ale myslim, ze by ti dodala lesk a nejake farebne odlesky. Mne pomohla. Lepsia na farbenie je henna Lush. Ale maju ju len v BA v Auparku a da sa kupit este cez net, ale postovne je dost vysoke.

laurikaa

Lucinka tu hennu som videla v dm. Aka je? Ona nefarbi nejak vyrazne vlasy však? Alebo mám tretí krát vyskúšať ten Palette v sáčku? Možno ak ho nechám 40 minút tak by konečne chytil:(

Lucinka33

Laurikaa, neviem ti povedat ci sa vymyje, ja som ju neskusala. Vlasy si nefarbim, pouzivam len hennu, ale vela bab tu farbu chvalilo. Popozeraj si ten link, co som ti dala. Inak mam tiez tmavohnede vlasy, ale radim ti, nedavaj si ciernu farbu na zaciatok, lebo sa jej uz nezbavis, dokial ti neodrastie. Pred par rokmi som si dala ciernu a tu som uz nicim nemohla prekryt, ked ma prestala cierna bavit :) Takze teraz som stastna, ze uz je to vsetko odrastene :) Skus si kupit nejaky ten Casting tmavohnedy, maju krasne odtiene. Aspon na krabicke tak vyzeraju :)

laurikaa

ešte som si nikdy nefarbila vlasy, teda len tym šamponom čo nechytil:D Moje vlasy su veˇmi suche, tmavo hnede ale podla niektorych ludi čierne, žehlím si ich a v poslednom čase sa už nemôžem na to ani pozerať:( strašne túžim po lesklých čiernych vlasoch:) Ale chcel to najskor vyskúšať, takže tato Loreal sa vymyje?

laurikaa

Lucinka tu Loreal som pozerala, strašne ma zaujala, vyzera nadherne už len ten obal, len som bola sklaman že je to tiež farba. Takže naozaj je to niečo medzi šamponom a farbou a dokonca šetrnejšie ako Palette color shampoo?

laurikaa

Boal som v drogérii že si konečne kupim ten šampon aj na 24 umyti,že mi je to už jedno. Farbu ešte nechcm, nepáči sa mi keď to vyratsá a tak. No a prídem do každej drogérky a jediné šampóny su Palette!!!Naozaj som žiadne ine nenasla. Viete o nejakych inych?