ako nato?nemozem najst chlapca

karioll2

to ja neviem,aj laska k peniazom je laska,ale opakujem,neda sa to zovseobecnit predsa.
a ten vekovy rozdiel(vzhladom na potreby v sexe),nie kazdy to musi robit 10x denne kazdy den.
a vekom intenzita klesa velmi dorazne.(som pocul,osobne nemam skusenost).
a baba co ma 23 a je vyspela,skor ju zaujme chlap 30+,napriklad,ako rovesnik,co je este decko(medzi nami divecatami,predsa len muzi maju ten vyvoj trochu oneskoreny,a hovori sa ze u niektorych puberta prechadza plynule do senility).

karioll2

lindt
tazko zovseobecnovat,v mojom okoli to je tak ako som pisal,a takych pripadov nie je 10 ale ovela viac.a je jedno ci je to milenka alebo frajerka

lindt

jeany:) ved o tom sme sa bavili ze normalna 23rocna nechce 45rocneho, ale ze 45r bohaty chlap ocakava mladu kocku. Lebo pani tu pisali, ze zeny idu po peniazoch, ale rovnko sa da tvrdit ze chlapi idu iba za krasou. Ved aj ja som na VS, zijem v BA a za partnera mam rovesnika a spolu si budujeme buducnost.

jeanny

citala som si tu vasu diskusiu a rada by som vedela ked beru vseci tie nazory, ja mam napr. 23 a ani by ma nenabadlo si hladat nejakeho bohateho tatka na bmw! v mojom okoli taku babu ani nepoznam, a ak som take poznala, boli to baby z ucnoviek, rozbitych rodin a chudobnych pomerov, rozhodne nie moje spoluziacky z VS, mimochodom z BA...to skor hladaju vzdelaneho, mladeho, pekneho...:)cele je to nejake nafuknute, mne ani otie prachy nejde a aj tak si nemozem nikoho najst :(

lindt

Jasne ze za to mozu hormony, chlap chce podvedome -zdravu, peknu, bokatu/aby rodila pohodlne deti:P/, aby ostatni samci zavideli
zena chce- chlapa, co ju zabezpeci /"ulovi potravu"/, zdraveho..

lindt

lebo, clovek chce vzdy viac. Ja si zarobim na dovolenku v tunise, ale pertner ma vezme na Hawai, preto:)
inac muzi zarabaju za tu istu pracu viac, tak nech aspon takto do nas trochu investuju:P
ale znova opakujem, prvorada je laska.