90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

weronika

veronika1
no budeš nám tu chýbať, menovkyňa moja... : ) ...nech sa ti darí aj potom... : ) a pravidelne nás iknformuj, že ako to zvládaš... :)

slnko331

veronika 1, ja som skoncila s dietou 08.02., zacala som kombinovat, len si davam pozor, oproti diete jem viac, ale prijem si davam do kalkulacky na florastrankach, aby som nemala viac ako 6 000kj, je to jednoduche, od 08.02. som schudla 3 kg a este by som chcela asi 2 kg dolu. Mam vysku 165 a vahu teraz 57 kg.

babuliatko

presne to ma tiez napadlo.normalne ked s nou skoncim stale budem mysliet na to ze nemozem jedno s druhym miesat.proste vidim ze vaha sa mi nehybe a taku vahu ako mam teraz som nemala velmi davno.mozno preto neide dole...to asi len xce len zamakat v posilke.

veronika1

veris tomu ze vnutorne sa s tou dietou neviem rozlucit?teraz som premyslala co si spravim zajtra a potom ma napadlo ze ju uz nedrzim..a bojim sa zacat miesat bielkoviny so skrobami a tak..pripadam si ako zviazana s tou dietou neviem preco..

babuliatko

veronika1 nech sa dari ved si dosiahla dobry uspech...ja idem na 2 tyzdne do francuzska tak pochybujem ze budem drzat tuto dietu ale budem sa aspon snazit pokial sa bude dat.

veronika1

babenky ja sa s vami lucim,dnes som skoncila s dietou..tak nech sa vam dari a aby ste dosiahli svoj ciel ako ja,chcela som este 1-2 kg dat dole ale asi by som to uz prehanala.ja sa vam sem tam ozvem ako sa vam dari..dost ste mi vo vsetkom pomohli,tak dakujem za rady a za vsetko..pa pa

valeri

kramy, to je ale slovo,to bezne pouzivate,co tak nahradit ho slovom menstruacia,menzes,trocha kultivovanosti v prejavoch by nezaskodilo.
Prajem Vam uprimne vela uspechov.

adriana

..ak sa začne cvičiť, tuk by sa mal začať meniť na svalovú hmotu, ktorá je ťažšia a podľa mňa má menší objem, ako tuk...ale asi to súvisí s tým, ako veľa cvičíš..ja ti neviem..

weronika

no to ste ma fakt potešili, že nie som jediná, čo pribrala, zrejme tým, že kramy máme....
a chcela by som sa poradiť s vami...začala som behať, nemôže sa stať, že namiesto toho, že schudnem, priberiem do nôh? má s tým niekto skúsenosti neaké?