90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

adriana

..no margotka, myslím, že to je hovadina takto to robiť...asi by si mala obed pripraviť deň predtým, vziať si ho so sebou a zjesť ho v normálnom čase..tak to robím aj ja, pretože domov z práce chodím až o šiestej večer ...ale je to môj názor, možno niekto iný by ho vysvetlil odbornejšie...

veronika1

margotka-kludne to tak mozes robit.v bielkovinovy den sa moze jest vecera po 4 hodinach v skrobovy a uhlohydratovy po 3 hodinach a vo vitaminovy mozes kazde 2 hodiny.takze ked mas bielkoviny a jes o 15:30 respektive o 16 hod,tak veceru si daj o 19:30-do 20 hodiny,po 20 hodine by sme nemali jest uz nic a ked mas skroby a uhlohydraty tak po troch hodinach si mozes dat zasa vecer,dovtedy(do obeda) mozes jest ovocie,jadierka a neslane oriesky kazde 2 hodiny az do obeda.

adriana

..dnes som spravila asi osudovú chybu..vyliezla som na váhu..a keby nič, ale zase mám viac...a to má po svojich šťastných dňoch, takže by sa to už malo vyrovnávať..no neviem...ráno som sa o tom bavila s jednou známou, tak sme si to vysvetlili tak, že telo potrebuje presvedčiť, že situácia sa nezmení a potom asi začne znovu chudnúť...neviem ako vy, ale v poslednom čase som zaregistrovala, že som stále akoby prejedená...a mám nafúknuté brucho..nemôže to ybť z toho ovocia? dokonca ani namočené sušené slivky nezabrali tak ako obyčajne:-((

mekybo

Tak práve som sa odvážil a som na 50. dni.Mal by som sa vážiť vraj až po vodnom dni, ale ja som si dal termín váženia 50. deň. Dolu išlo cca 11kg, takže v celku v pohode, to znamená, že sa to spomalilo, bo za 1. mesiac to bolo 8 - 9 kg. Ak dám ešte za najbližších cca 40 dní 5kg dolu tak budem nadmieru spokojný, ale už aj teraz je to zmena ako hovado... (a bojujte a športujte.. konečne sneh, tak bežkujem a hrám tenis ) M

cooldjka

mne este stale stoji vaha. od vodneho dna mi nezsilo vobec nic dole. tiez som nestastna a uz sa vobec nechcem vazit... a ked som mala kramy,tiez som mala viac,lebo telo pocas nich zadrzuje vodu v tele. potom,ked skoncia,tak sa odvodnite..

adriana

...co tam po spekoch..hlavne, že sme zdravé:-)) xixix:-))no nic..polovicu už máme za sebou, tak snáď sa to nejako podarí dobojovať a uvidíme...veď keď sa na to vykašleme, kilá už dolu nepôjdu..skôr naopak...

veronika1

ja by som aj bola spokojna aj som si skusala veci male,boli mi supersky dobre len ma stve ze na bokoch mam trocha špeky co mi vadi,to uz asi treba vycvicit..ale co ked ja som leniva

adriana

..veronika1..pokoj...snad to pride..ja sa radsej ani nevazim, aj ked na obleceni sa to nezda...je mi lepsie a lepsie..skus si aj ty vyskusat nejake male veci..ja som ich mala v skrini hodne a este aj mam, tak mam aspon motivaciu...dufam, ze sa mi podari dopracovat k mojej mete:-)) drz sa aj ty:-)