90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

cooldjka

no ja som zase az tak vela neschudla.... 10 kil je ale za taky kratky cas velmi nezdrave

veronika,uz som si aj presla prispevky za posledne dni a pozeram no,ze asi to tak ma byt... ale co,vaha nie je podstatna,ale centimetriky... :o) dufam,ze tie pojdu dole aj najdalej

mekybo

No , ja som na 43. dni a mne sa ustálila váha po 30 dňoch ako som už písal,ale schudol som 10 kg, tak som docela rád, že som prestal chudnúť tak rezko, bo už som nebol vo svojej koži a teraz sa už ustálujem a dúfam, že budem chudnúť pomalšie... M

veronika1

ja mam dns parky a strasne sa tesim,este som ich pocas diety nemala..mnam k tomu redkovku,cibulku a uhorku..zajtra asi zemiaky-neviem

babuliatko

businesska ja dodozriavam vsetko ako mam ziadne prehresky a nic som neschudla podla mna to nie je tymi prehreskami len sa nam na cas ustalila vaha

businesska

dievcata, rozhodla som sa, ze zacnem byt viac disciplinovana. myslim, ze sama si mozem za to, ze som od vodneho dna nic neschudla. Nejako som si navykla na sirup, uz si ho davam asi kazdy den a to som niekedy vobec sladene nic nepila. A okrem toho som si zvykla vecer ochutnavat jedlo, ktore som si varila na nasledujuci den, takze vsetko je moja vina. A to ochutnavanie je asi dost blbe, ked napr. na vitaminovy den vecer si dam kus syra, co mam mat ten dalsi den...zle zle zle.
Zacinam s disciplinou. Ziaden sirup, ziadne cukriky, ziadne ochutnavanie obeda neskoro vecer. Potom sa vaha pohne smerom nadol. Urcite.

babuliatko

lienulka aspon pol kg ja nemama ani to:)ale co u uz sa nevazim kaslem na to..ja mam rada vitaminovy den neviemne prezivam krizu mam len ked sa postavim na vahu.inac moja kamoska zacala s tou dietou v pondelok a ona strasne tazko to znasa sa normalne cudujem ja som to tak tazko neprezivala musim jej zavolat ci este funguje na 90DD:)

lienulka

Baby nevadí troška prehreškou. Hlavne, že s tým nechceme praštiť...:o)
Nikto nie je dokonalý. Ja som sa dnes vážila a mala som len o 0,5 kg menej od vodného. Je to dosť smutné, ale dúfam, že naozaj tá váha pôjde dolu po tých dvoch týždňoch.
Ja si dám dnes na obed len sucháre na ktoré si dám do mikrovlnky zapiecť plátkový syr. K tomu cviklu. Na obed tri a na večeru dva. Je to naozaj také lahké jedlo. dúfam, že vydržím celý deň.
Zajtra si dám zeleninové rizoto.