90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

weronika

joj, ten včerajší deň bol asi pre každého krízový, že? Ja nemám rada tie "ovocné" dni, lebo mi vtedy niečo chýba a som prišla domov a som si dala zemiakovú placku, mama robila, júj, také výčitky mám, že konec... Som zvedavá zajtra, ked sa povážim, či aspoň 0,5 kg išlo dole, aj ked to bol môj jediný prehrešok za celý týždeň, ale mám pocit, že som to pokašľala, joj,... : (

veronika1

babuliatko ani sama neviem,ci si mam dat 3 a na veceru 1 a pol alebo ako.tak ale ked sa nepohne este po dalsom tyzdni tak uz sa vazne nastvem..asi si dam tie parky len 2 zato co som dnes stale porusovala..este sa posnazim dat tie 2- 3 kila dolu a potom sa zacnem stravovat tak ze ranajky budu stale ovocne,ale budem jest 5 krat denne po malinkych porciach a po 18 lebo 19 hodine uz nedam do ust nic.navrat k bielemu pecivu nehrozi, a sladkost si doprajem raz za tyzden a to horku cokoladu-nejak som si ju oblubila,a ziadne chipsy a take-jedine na nejakej dolezitej oslave,strucne-budem sa totalne snazit vahu udrzat a ked bude teplejsie budem chodit aj do fitka-mozno si zvyknem.

malemaciatko

no ako sa dari mne dobre:)..inak baby ja to nejako neprehanam, jem to, co mama navari(ja na varenie uz nemam cas)..napr minule sme mali knedlo zelo vepřo a ja som mala mat vitaminovy den ..tak som si dala len tu kapustu, co je k tmou..alebo mama robila maso na stave so zeleninou a ryzou a ja som mala mat ryzu, tak som si dala len ryzu a k tomu tu zeleninu bez masa a tak normalne cely cas a chudnem rovako ako, ked som si varila recepty z knihy..

veronika1

ja som dnes pokaslala tento den,furt som z niecoho odkusovala,pripadala som si ako keby som mala abstak po jedle,ako tehotenske chutky-este ze berem HAK..tak sa nemusim bat.zajtra pokracujem normalne,len mam otazku ze ked chcem parky tak 2 na obed a jednu na veceru??co myslite?

veronika1

boze ja som dnes cely den nieco zuvala a dneska som to totalne zvorala,to sa mi este nestalo,proste dosiel na mna taky pocit ze som na vsetko mala chut-ako tehotna,keby neberem antikoncepciu si myslim ze mam tehotenske chute...co uz mam sa zabit?nevadi pokracujeme dalej,zajtra by som si chcela dat parky kolko na obed a kolko na veceru?myslim ze 2 na obed a 1 na veceru?co vy nato?

mekybo

Ja mám trochu zmenený režim, dnes som mal bielkovinový deň a robil som si to Tofu, a bolo to skvelé jedlo, a zel. šalát k tomu ozaj pasuje. Deň čo deň to človek cíti, že je lahší, no našťastie keď sa končí táto strava po cca 90 dňoch už bude jar a to znamená viac pohybu. Teda človek potom môže už pridať aj nejaké tie KJ ( ale do 10 000 Kj ) by sa mal človek zmestiť a váha sa potom zväčší len mierne. Najťažšie vidím to, že by mal človek (aj keď nie podľa tejto knihy) potom pokračovať v delenej strave. Čiže mäso so zeleninou a ovocím... To bude pre mňa to najťažšie, ale chcel by som to robiť... M

businesska

mam super tip = ten recept, ktory v knizke vychadza na zajtrajsok, je naozaj skvely. ten salatik s kapustou, porom...a tofu. to bude lahodka. mnaaam