90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

adriana

..to slnko...tak príjemnú oslavu prajem...pekne si to užite, malá má predsa tento sviatok len raz v živote... aspoň ťa budem môcť skôr dobehnúť pod tou šesťdesiatkou...ja si ani neviem predstaviť, že vyleziem na váhu a ručička neporazí tútú blbú métu, ale zostane pod ňou...dúfam, že sa mi to tak za 10-14 dní podarí...

babuliatko

ja si zajtra spravim asi polievku, lebo ja vzdy jem len ovocie a uz mi lezie krkom, teraz si na ranajky ani ovocie nedavam.radsej si pockam na obed.

veronika1

ked neratam ze nepijem vodu a sem tam v sobotu obratene biele striky s mineralku tak este nie.myslela som si ze pevnu volu nemam,teda aspon pri fajceni urcite nie.zajtra tas tie trapne vitaminy..

babuliatko

veronika1 ja som s na bielkovinovy den dala bryndzove halusky sice nie vela ale normalne mi nechutili aj sa mi zle zaspavalao :( ae ty mas inu pevnu volu ved ty si doteraz nezhresila ani raz.

businesska

ahojte, ja som schudla asi 6 kg za prvych 30 dni, odvtedy som sa nevazila, ale mam pocit, ze to stoji...
mozete si ma pridat do statistiky :)
vyska 170 cm, ubytok hmotnosti -6kg za 30 dni

majka_

juj... kustik vam zavidim, ako vam kg idu dole :o). je mi fakt otrasne, ze som bacla s dietou, ale rozhodla som sa vratit a k tomu cvicit. musim to zvladnut. i ked je pravda, ze som nepribrala velmi odvtedy, co som s dietou skoncila (ked som skoncila s dietou, mala som namiesto povodnych 79 kg ci ako 75,5 a teraz mam nieco cez 76-77 kg).

vcera som bola na speeningu, aby som sa trosku odstartovala a buduci tyzden sa budem snazit nabehnut na svoj zauzivany rytmus plavania - 2-3x do tyzdna plavanie a na ineternete som si pozerala, ako sa cvici aerobic a tiez sa mi to paci. je pravda, ze budem mat stravu v skole, ale mam na vyber zo 4 jedal, tak snad budu nieco varit take, co budem moct. prosim prosim drzte mi palceky, aby sa mi to podarilo. dokonca aj mamka ma opat nahovara na tuto dietu, hoci kedysi bola proti nej. budeme ju drzat dokopy aj so sestrou, takze 3. musim. dalsia motivacia (hoci ta, ze som mala ist na ples nevysla)... je, ze v septembri a zaciatkom oktobra mame 2 po sebe nasledujuce svadby a chcem si kupit saty (samozrejme aj dobre vyzerat v lete v kratkej sukni). tu prvu ma moja sestra, ktora drzi dietku so mnou. nechcem hovorit, kolko chcem schudnut (i ked by zo 10 kg pomohlo), ale chcem schudnut tolko, kolko schudnem... tak snad to vyjde :o)