90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

veronika1

baby a ja som dnes totalne zhresila ale nie mojou vinou,boli sme s priatelom na pizze.pytala som si brokolicovu bez syra a sunky s olivami...samozrejme mi doniesli iba bez sunky--so syrom.tak som ju zjedla aj so syrom,samoska ze nie celu,iba polku ale aj tak mam strasne vycitky,ze som im ju nevratila ale bolo mi to trapne..som ja blba..

veronika

ahojte babule,

ja som sa vazila a stale su to len tie tri kg. behom dvoch tyzdnov som ich dala dolu a odvtedy sa ich drzim. asi zadnem troska redukovat mnozstvo jedla a viac cvicit. dufam ze to bude mat lepsi efekt.

drzim vam palce :)

slnko331

adriana, pomaly sa to blizi, ja mam 60 kg, tak kazdu chvilu by to malo ist pod 60, ale caka ma tazky vikend, mala ma v nedelu 2 roky, a urcite porusim, pretoze sa to nebude dat udrzat a vysvetlovat, ze chudnem, to by ma este viac nutili jest.

babuliatko

ja mam dole priemerne kilo niekedy ani to nie neviem cim to je ale neriesim,lebo zo mna sa kamarati uz smeju,ze od bokov dole som anokekticka :D ze ziaden zadok a rifle na na vyzeraju ako po starsej sestre :D

adriana

..fíha..nejaká živá diskusia:-))
..tak ja po vodnom dni dole dobré kilo:-)).. dnes ráno som mala 62, na začiatku slabých 68..nemám digitálnu váhu, tak len odhadom:-)
takže som schudla cca 5,5kg:-)
..dnes mám na sebe nohavice, ktoré som mala naposledy skoro pred dvoma rokami:-))

weronika

slnko331,
ved ja tiež... : ) vieš, ked už teraz "bojujeme", tak bolo by hlúpe sa potom vykašľať na toto všetko, lebo to by sme určite naspäť pribrali...

weronika

slnko331
určite si budem svoju váhu strážiť. A ja si varím presne podľa knihy, presne toľko, ako tam píše, no ale je pravda, že nie vždy to všetko zjem, lebo niekedy je to proste pre mňa veľa a nevládzem... už mám asi veľmi stiahnutý žalúdok