90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

slnko331

weronika,
mozno mas denne nizky prijem, skus si to hodit do kalkulacky na florastrankach, ja si tam tiez robim dennik, prijem by mal byt okolo 5000kj, ale pri tejto diete to vychadza menej. Napriklad pri ovocnom dni mozno len 2600kj, co je malo. Ja mam vysku 165 doteraz 5 kg dolu a vodu, ktoru by som mala mat dnes nemam, ale mam ovocie. Budes si tie kila musiet viac strazit, aby sa nevratili. Pozri si stranku -odkaz odstránený-

weronika

suzen_
hej, všetko je úplne v poriadku, a práveže mám pocit, že mám aj pevnejšie vlasy... vôbec mi nieje zle, abo čo...mám veľa energie a cítim sa celkovo tak dobre...

suzen_

nepadaju ti vlasy, necitis sa vycerpana, nezhorsila sa ti plet, nemas mdloby, nelamu alebo nestiepia sa ti nechty?

weronika

suzen_
ja viem,že to je veľa, neviem... ja dodržiavam všetko jak je v knihe, cvičím, veľa peši chodím a tak... A v podstate ani nezhrešujem tak, jak tu každý píše... neviem

suzen_

to je velmi nezdrave.10 kg za masiac..

prirychle chudnutie ma vyssiu pravdepodobnost na jojo efekt..

a u teba je to vysoko pravdepodobne..

31.1. si pisala ze mas dole 8 kg a dnes je 6.2. a priselze je dole 10..taaakze 2 kila za par dni je viac nez nezdrave

suzen_

10 kg za mesiac je strasne vela..zdrave chudnutie je 0.5-1 kg tyzdenne..

pri takychto vysokych ubytkoch za kratky cas je velka pravdepodobnost jojo efektu...

ja som tiez schudla 9 kg ale nie za mesiac ale za 3 aj nieco..