90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

adriana

..tuším jeden týždeň..ani presne neviem..myslím, že ak to vydržíme týždeň, kapustovú polievku budeme môcť asi až na vianoce:-)) teší ma len to, že si už okolie všimlo moj úbytok...

weronika

adriana...
ja som tiež mala po tom 2. vodnom dni tak isto, joj,no strašné... a ty koľko teraz vážiš? A to ako dlho sa je tá polievka? týždeň, či ako, že?

adriana

weronika, mám podobný problém..povedala som si, že vydržím ešte do tej 90-tky a potom skúsim na pár dní tukožrútsku polievku...ja som mala po 2,vodnom tak isto ako po 1.:-(((

weronika

ja som dnes vytiahla nohavice, do ktorých som sa 3 roky ani náhodou nezmestila, parádny pocit, boli mi jak uliate, hurááá... :) Len ma veľmi mrzí, že od nášho prvého vodného dňa som schudla len 2 kg, a to je dosť málo, ved to už nejaký 4 - 5 týždeň sa mi váha vôbec nepohla, normálne som zúfala z toho, akože cm idú dole, ale ta aj tak...je to lepší pocit, ked viem, že vážim menej... Ja by som chcela schudnúť ešte aspoň 5 kg, najlepie by aj tak bolo 10 kg, ale budem reálna. Za mesiac to síce nestíham, ale čo mám robiť? Možno skúsim ešte niečo iné potom, tak ak by chcel niekto pokračovať v nejakej diéte, ked sa nám pominie už čoskoro tých 90 dní, tak nech sa ozve, lebo ja ešte nie som spokojná so sebou,teraz mám totiž 68 kg... hm... Júj.To som sa rozpísala, že? A ináč, dnes som si obliekla sestrine šaty a musím priznať, že to vôbec nevyzeralo zle... sukňu som nemala na sebe nejakých 6 - 7 rokov, čo je dosť si myslím... No dobre, už končím...Tak sa ozvite niekto, aby sme začali rozmýšľať, že ako to poriešime... : )

ivča

ja ju držím od 2.1. bez prerušenia s dvoma malými prehreškami, držím ju druhý krát, prvý krát pred dvoma rokmi keď som schudla 15kg a teraz doposiaľ 8 kg. na to, že to ide druhý krát dole veľmi pomaly som celkom spokojná.