90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

lea

ja mám uhľohydrátový deň dnes a dala som si celozrnnú žemľu s paštékou, nie je to v poriadku, ale mala so mna to chuť ...

slnko331

adriana, ja som si vcera skusala vsetky prachom zapadnute nohavice a do vsetkych sa zmestim, povedala by som, ze su mi volnejsie ako ked som chodila do prace. Aspon, uz nebudem mat stresy, ked pojdem do prace, pokial samozrejme po materskej este daka bude.

slnko331

adriana,
asi 7 cm viac v bokoch, a tiez nemam ziaden rozmer nad 100 cm, co je potesitelne, ale pod 100 to bolo po prvom mesiaci.

adriana

to slnko ..aký máš rozdiel v cm medzi obvodom hrudníka a bokov? ja mám v bokoch o 5cm viac ako hore...pozitívum vidím aspoň v tom, že už nemám žiaden rozmer nad 100cm...:-)

adriana

ivča..dík za info..už sa teším:-))dúfam, že aj mne to tak zaberie:-) ivča, ako si na tom s úspechami ty?

adriana

terz mám 164cm a 62kg..ale chvalabohu som sa zmenšila už skoro o dve konfekčné veľkosti..38 sú úplne v pohode ale ešte ma trápia tie 36:-)) až buadú tie úplne v pohode, asi budem fakt spokojná:-)

mekybo

To A.. : Pri tvojích kilách je normálne, že kilá nešli dolu , ale hlavne si sa vyrisovala, čo je ozaj super. Inak akú máš výšku??? V každom prípade sa teš... M

ivča

adriana aj ja som mala pred týždňom vodný deň a po ňom rovnakú váhu ako po prvom vodnom dni, ale nezúfaj, lebo počas tohto týždňa mi spadlo naraz 1,5 kg, takže ono to príde...

adriana

..no mám taký pocit, že už sme tu len ja a mekybo...žeby všetkých odradila druhá tretina 90-dňovky...?
...tak a teraz k výsledkom po 2.vodnom dni...bohužiaľ, hmotnosť je taká ako po minulom vodnom teda vysnívaných menej ako 60 sa nekoná..pozitívne však je, že cm šli dolu..každý obvod tak 2 alebo 3cm...skúška šiat poukladaných v temných kútoch skrine dopadla, oblečiem sa v podstate do všetkých ešte nedávno nenositeľných kúskov,len tomu ešte chýba ten správny šmrnc, teda také 2-3kg..tak teraz neviem, či sa mám už tešiť alebo radšej nie..ale asi to ešte ten mesiac nejako vydržím:-)