2 tabletky

janka1989

no mne sa stalo to iste, ked som brala hak YADIN (21tbl.) tak v jeden den som vzala dve tabletky, bolo to blizko 7dnovej prestavky -pytala som sa lekara, vravel, ze je to v poriadku,mam pokracovat dalej akoby som ich vzala kazdu v jeden den - trosku ti to narusi prichod menzesu (mne o 1 den prisli skor - logicky:) ... ale inak vsetko som dalej brala tak, ako obvykle. v letaciku som napr. nasla tiez ze negativne dosledky uzitia viac ako jednej antik. tablety nie su zname :) len tolko pa :)

leerka

no neviem, s touto hak skusenosti nemam, lebo ja beriem iba tie 21dnove, ale myslim, ze by si mala zobrat este jednu z tych aktivnych z dalsieho blistra, aby sa ti to vyrovnalo a potom normalne pokracovat v uzivani tych neaktivnych.... a potom vlastne budes musiet brat vdzy z noveho blistra tu jednu aktivnu tabletku, aby sa ti to vyrovnalo...

nikitas

no pockaj, ja beriem tabletky chloe a tam to je rozdelene na 21(aktivnych) a 7(neaktivnych) tabliet a vzala som jednu z tych 21, takze mam normalne pocitat dni, ale ako keby som tu jednu ani nebrala a pred tym, nez skoncim aktivne a zacnu tie neaktivne mam vziat z blistra jednu aktivnu.neviem, dobre sme sa pochopili? lebo som to tiez dost komplikovane napisala,al esnad si am po chopila :)dakujem

leerka

no narusit ti to nenarusi nic, len si teraz budes musiet vzdy z noveho blistra brat jednu tabletku, aby ti to vyhcadzalo....