Poraďte

Príspevok v téme: Poraďte
leila

Chcela by som poradit. Uz dlhsiu dobu mavam vytok a chlamidie, chodim ku gynekologicke, nieco mi predpise a o par tyzdnom to mam spat. Mavam vytok, niekedy slaby, niekedy silny, uz mam z toho nervy. Ani riadne neviem, co mi je. Sice sa obcas stane, ze som v pohode, bez vytoku, vsetko OK, ale netrva to dlho. Som z toho nestastna, nechcem sa preto milovat s priatelom, je mi to neprijemne. Ked mi robili testy, tak som v poriadku, nic mimoriadne. Minule mi predpisala akesi tabletky na vkladanie do posvy, zabudla som nazov, ale boli dobre. Mam teraz na boku slabiny taky maly vriedok, trosku boli, ale nic vazne, teda dufam, len ma to omina, mam tam akurat nohavicky...vsak to nie je nic vazne? poradte mi. Dakujem

betina

Keď dobre viem na to by sa mal aj priateľ liečiť ináč to bude neúčinné a vráti sa ti to....Mala to aj moja kamarátka a tiež brala antibiotiká a aj jej priateľ.Keď nie si spokojná s lekárom vymeň si ho lebo potom môžeš mať aj následky a môže sa stať že budeš celý život bez babetka.....